The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Искам да зная!

#1
Здравейте ! Вероятно ще подразня някого ,но искам да зная ,защо за мен е затворена общодостъпната страница на клуба във Фейсбук ? Има ли някакви критерии за участие,като /такси .вноски/ или /симпатии /и защо след като ПроданоФ ме добави ..за няма и 12 часа пак съм вън ? не ,че много се натискам да съм в тази група ,но вероятно тя е създадена само за определен кръг хора . Нали е общодостъпна ?Нали е за Волвари от Бг ? А и ,аз карам волво -даже две ...Някой компетентен да обясни ,Моля.

#2
andro440 Wrote:Здравейте ! Вероятно ще подразня някого ,но искам да зная ,защо за мен е затворена общодостъпната страница на клуба във Фейсбук ? Има ли някакви критерии за участие,като /такси .вноски/ или /симпатии /и защо след като ПроданоФ ме добави ..за няма и 12 часа пак съм вън ? не ,че много се натискам да съм в тази група ,но вероятно тя е създадена само за определен кръг хора . Нали е общодостъпна ?Нали е за Волвари от Бг ? А и ,аз карам волво -даже две ...Някой компетентен да обясни ,Моля.


Винаги съм се чудел какво толкова намират хората в този сурат-тефтер? Confusedhock:

#3
Интересна работа!? Съмняваме някой да те е отстранил без никакво предупреждение ,самия фейс. може да прави врътки :?

#4
JAMIX Wrote:Интересна работа!? Съмняваме някой да те е отстранил без никакво предупреждение ,самия фейс. може да прави врътки :?


Мога да снимам добавянето ми към групата ,за сетен път ,но кой ме отстранява за 10-часа време .,само гадая !но предупреждение -така и не последва !и адекватно обяснение

#5
Tisho Wrote:
andro440 Wrote:Здравейте ! Вероятно ще подразня някого ,но искам да зная ,защо за мен е затворена общодостъпната страница на клуба във Фейсбук ? Има ли някакви критерии за участие,като /такси .вноски/ или /симпатии /и защо след като ПроданоФ ме добави ..за няма и 12 часа пак съм вън ? не ,че много се натискам да съм в тази група ,но вероятно тя е създадена само за определен кръг хора . Нали е общодостъпна ?Нали е за Волвари от Бг ? А и ,аз карам волво -даже две ...Някой компетентен да обясни ,Моля.


Винаги съм се чудел какво толкова намират хората в този сурат-тефтер? Confusedhock:

искам да подаря малко части Тишо -поне 50 % от хората не четат клубния форум и висят у фейсбука ,че е сурат тефтер -вярно -ама който го е срам -да не влиза там

#6
andro440 Wrote:
Tisho Wrote:
andro440 Wrote:Здравейте ! Вероятно ще подразня някого ,но искам да зная ,защо за мен е затворена общодостъпната страница на клуба във Фейсбук ? Има ли някакви критерии за участие,като /такси .вноски/ или /симпатии /и защо след като ПроданоФ ме добави ..за няма и 12 часа пак съм вън ? не ,че много се натискам да съм в тази група ,но вероятно тя е създадена само за определен кръг хора . Нали е общодостъпна ?Нали е за Волвари от Бг ? А и ,аз карам волво -даже две ...Някой компетентен да обясни ,Моля.


Винаги съм се чудел какво толкова намират хората в този сурат-тефтер? Confusedhock:

искам да подаря малко части Тишо -поне 50 % от хората не четат клубния форум и висят у фейсбука ,че е сурат тефтер -вярно -ама който го е срам -да не влиза там

Мен не ме е срам, просто не намирам смисъл и там да се регистрирам. Smile
Пускай ги тука, за там не мога да помогна нито регистрация имам нито достъп. :mrgreen:

#7
Мен не ме е срам, просто не намирам смисъл и там да се регистрирам. Smile
Пускай ги тука, за там не мога да помогна нито регистрация имам нито достъп. :mrgreen:[/quote]

А кой може ?Друг ми беше въпроса ....

#8
Аз може би ще задам един тъп въпрос, но "Кой е администратор на страницата във Фейсбук?" :?
Като Тишо и аз не съм фен на FB като цяло, а на страницата има информация, която добре, че не присъства тук ... по-добре там да се пишат някои неща :lol:
Андро, аз мисля имам достъп, дай да кача каквото трябва и ще напиша да се обръщат към теб Wink
BG VOLVO Member #00409

#9
Администратори са Пламен, Киро, Севдо, Явор, Мишо, аз и още някой може би, проблема цитирам "не мога да открия групата" няма нищо общо с администрирането ѝ.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

#10
Dodo 155 Wrote:Аз може би ще задам един тъп въпрос, но "Кой е администратор на страницата във Фейсбук?" :?
Като Тишо и аз не съм фен на FB като цяло, а на страницата има информация, която добре, че не присъства тук ... по-добре там да се пишат някои неща :lol:
Андро, аз мисля имам достъп, дай да кача каквото трябва и ще напиша да се обръщат към теб Wink

Проблема не е в качването на нещо ,защото аз мога да вляза през друг профил там ! ИСКАМ ДА ЗНАМ,КОЙ МИ ЗАБРАНЯВА да виждам групата ,и кой след ,като бях добавен от колегата /Проданофф /ме изрита веднага



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)