The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Искам да зная!

#21
kire Wrote:Ще поживеем,ще видим... докога и кой колко ще е добър Wink
Андрей,след като вече си в групата на Волво Клуба,молбата ми е да премахнеш мен от "блокирани потребители",за да е възможна комуникацията и обратната връзка.

Успех!
С добри и Приятелски чувства се обръщам ,към теб Киро и те уведомявам ,че съм си деактивирал профила във Фейсбук ,няма как да те /извадя/-от списък с блокирани ! А и не мисля скоро да си активирам профила ,след ,като ще ми се поставят условия и ще /приема първоначалния си вид/ ! Ако ти домъчнее за мен ,имаш ми телефонния номер .А ако толкова мн. дразня с присъствие -Изтрий ме и от тук . Няма да ти се сърдя !

Щом ще съм трън в очите,по добре без мен.

#22
Хора, нямате ли си други проблеми... идеята е човек да влиза тук и да се забавлява и разтоварва.
Ако вашите цели са различни ... явно мястото ви не е тук... или моето не е тук...

https://www.youtube.com/watch?v=4ajdEp7-4wE

#23
Cavalera Wrote:Хора, нямате ли си други проблеми... идеята е човек да влиза тук и да се забавлява и разтоварва.
Ако вашите цели са различни ... явно мястото ви не е тук... или моето не е тук...

https://www.youtube.com/watch?v=4ajdEp7-4wE

Не мисля ,че моите цели и интереси ,не са свързани с клуба ! Това ясно и точно личи и се вижда от мненията ми и темите ми ! Но мисля ,че като участник имам право на глас ! Няма безгрешни хора и аз съм грешил ,но точно във форума винаги съм се опитвал да бъда полезен ,дотолкова ,доколкото мога .Сега вече и от тук ще бъда изгонен ,но не ми пука !

#24
Смятам "драмата" за приключена...,извода от която е - "не плюй в кладенеца от който пиеш вода" Big Grin
От тук насетне смятам че проблем няма,а това което се случи е "момент на вътрешно противоречие" , което е приключило с "Happy End" Wink
Ако има последващи терзания,придружени с въпроси "Искам да зная!" ,на всички четящи в този раздел от Форума трябва да е ясно защо се случва :mrgreen:

Поздрави и успех! Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#25
kire Wrote:Смятам "драмата" за приключена...,извода от която е - "не плюй в кладенеца от който пиеш вода" Big Grin
От тук насетне смятам че проблем няма,а това което се случи е "момент на вътрешно противоречие" , което е приключило с "Happy End" Wink
Ако има последващи терзания,придружени с въпроси "Искам да зная!" ,на всички четящи в този раздел от Форума трябва да е ясно защо се случва :mrgreen:

Поздрави и успех! Smile

Ти ли си Кладенеца ,или аз не разбирам ? Вода от кладенци много съм пил !И от много Панаири съм завръщан ,КИРО !След като не ме харесваш ,не ме чети ! Е от това по ясно за форума ,че трябва членовете да изпитват страх -друго нищо не разбрах !

МАЛКО не Те Разбрах какво искаш да кажеш ,но ти отговарям по моя си стил.

#26
andro440 Wrote:МАЛКО не Те Разбрах какво искаш да кажеш ,но ти отговарям по моя си стил.

Ти никога нищо не разбираш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,само не знам дали това е нарочно,или просто си такъв Big Grin Big Grin Big Grin

Айде със здраве,и като употребяваш алкохол,моля...не пиши тук Wink!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#27
kire Wrote:
andro440 Wrote:МАЛКО не Те Разбрах какво искаш да кажеш ,но ти отговарям по моя си стил.

Ти никога нищо не разбираш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,само не знам дали това е нарочно,или просто си такъв Big Grin Big Grin Big Grin

Айде със здраве,и като употребяваш алкохол,моля...не пиши тук Wink!

Предлагам да се въведе следното и най Ново /правило /за участниците във форума! :mrgreen: Преди да се логнат ,да им се прави тест с дрегер !



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)