The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Искам да зная!

#11
bg_tiger1978 Wrote:Администратори са Пламен, Киро, Севдо, Явор, Мишо, аз и още някой може би, проблема цитирам "не мога да открия групата" няма нищо общо с администрирането ѝ.


Има много общо ,защото Ти си ме добавил, през един виртуален мой акаунт с друго име ,едва ли не виждаш нещата ,,'щом си Администратор -Ама живи здрави да сме -аз си изтрих истинския акаунт и нямам нужда от помощ ...получи се нещо ,като Царя дава -а падаря -не ! Много благодаря за което ...! Няма да се учудя и от тук ако ме изтрият без да ме предупредят и да обяснят защо .

#12
никой нищо не писа ,,,

#13
andro440 Wrote:никой нищо не писа ,,,
Видях ти личното съобщение, Андро.
Ще се опитам да разбера и ще ти отговоря конкретно.

Извинявам се за забавения ми отговор. Нямах възможност да посещавам форума напоследък.

Здраве!
Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005

#14
bg_tiger1978 Wrote:Администратори са Пламен, Киро, Севдо, Явор, Мишо, аз и още някой може би, проблема цитирам "не мога да открия групата" няма нищо общо с администрирането ѝ.
Бре...администратор съм. Само на теория.
Не искам да съм администратор там. Нямам и работа там. Затова и не изпълнявам "администраторски дейности" там.

Причината - този форум е мястото, което трябва да обогатяваме, развиваме, подобряваме и пазим...със знанията, уменията, впечатленията, шегите си...и т.н. А не ФБ. Затова и всичките ми постове са съсредоточени тук.
Продължавам да твърдя, че ФБ вреди на форумното ни общество, да не говорим, че там нямаме никакви права и контрол върху собствените си мнения.

Поздрави,
Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005

#15
Yankov Wrote:
andro440 Wrote:никой нищо не писа ,,,
Видях ти личното съобщение, Андро.
Ще се опитам да разбера и ще ти отговоря конкретно.

Извинявам се за забавения ми отговор. Нямах възможност да посещавам форума напоследък.

Здраве!
Явор
Попитах и веднага получих следната информация:
Бил си отстранен от ФБ-групата от администраторите и, поради неспазване на "добрия тон" в постовете си.

Аз мога да ти предложа...да говоря с администраторите на ФБ групата да те добавят отново.
Ако спазваш добрия тон (както е общоприето), ти ще си в групата, а администраторите няма да има нужда да ти вземат членството отново.
Не е ли това най-доброто решение ;-)

Ако си съгласен с предложението ми, казвай го тук и си стискаме ръцете ;-)

Поздрави.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005

#16
Благодаря Ти ,че направи това за мен ! Относно /Добрия ТОН/ ,мога с ръка на сърцето да заявя ,че при мен важи правилото /каквото повикало -такова се обадило / !Не мога да търпя закачки и да мълча . Извинявам се на Всички ,които си мислят ,че по някакъв начин съм ги засегнал или обидил ,ЕТО _ИЗВИНЯВАМ ИМ СЕ ТУК! НО НЕКА И ТЕ МИ СЕ ИЗВИНЯТ!

Не може да ми се натяква ,че съм никой и нищо не съм направил за клуба ,защото не е вярно това нещо !
Не може също да ми се споменават неща ,като -ти си назад светлинни години...да не казвам как трябва да бягам за да настигам някой .../или пък,знаеш ли и замисляш ли се кой съм аз / ...и да не реагирам ,
ТОВА НЕ ГО ВЪЗПРИЕМАМ ЗА НОРМАЛНО
Защото идеята на клуба е равни в СТРАСТТА!А , НЕ в положение -пост ,във ВКБ-или в службата или в клюкарника /фейсбук .

Така разсъждавам аз !Скоро мисля да организирам среща в Разград . ЩЕ пусна запитване за дата и евентуални участници ! Пожелавам приятен почивен ден и успешна нова седмици на Всички Волвари ! Аз не се сърдя на никого !

#17
Yankov Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Администратори са Пламен, Киро, Севдо, Явор, Мишо, аз и още някой може би, проблема цитирам "не мога да открия групата" няма нищо общо с администрирането ѝ.
Бре...администратор съм. Само на теория.
Не искам да съм администратор там. Нямам и работа там. Затова и не изпълнявам "администраторски дейности" там.

Причината - този форум е мястото, което трябва да обогатяваме, развиваме, подобряваме и пазим...със знанията, уменията, впечатленията, шегите си...и т.н. А не ФБ. Затова и всичките ми постове са съсредоточени тук.
Продължавам да твърдя, че ФБ вреди на форумното ни общество, да не говорим, че там нямаме никакви права и контрол върху собствените си мнения.

Поздрави,
Явор
Здравей Яворе.Андро,извинявай че пиша в темата ти.Така,Яворе,напълно съм съгласен с теб.Тази VOLVO група във ФБ,наистина вреди на този форум.Ми то тук неостанаха пишещи потребители.

#18
Ще поживеем,ще видим... докога и кой колко ще е добър Wink
Андрей,след като вече си в групата на Волво Клуба,молбата ми е да премахнеш мен от "блокирани потребители",за да е възможна комуникацията и обратната връзка.

Успех!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#19
Аз ще почакам още малко...,и ако се наложи ще върна "нещата" в първоначалния им вид Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#20
andro440 Wrote:Благодаря Ти ,че направи това за мен ! Относно /Добрия ТОН/ ,мога с ръка на сърцето да заявя ,че при мен важи правилото /каквото повикало -такова се обадило / !Не мога да търпя закачки и да мълча . Извинявам се на Всички ,които си мислят ,че по някакъв начин съм ги засегнал или обидил ,ЕТО _ИЗВИНЯВАМ ИМ СЕ ТУК! НО НЕКА И ТЕ МИ СЕ ИЗВИНЯТ!

Не може да ми се натяква ,че съм никой и нищо не съм направил за клуба ,защото не е вярно това нещо !
Не може също да ми се споменават неща ,като -ти си назад светлинни години...да не казвам как трябва да бягам за да настигам някой .../или пък,знаеш ли и замисляш ли се кой съм аз / ...и да не реагирам ,
ТОВА НЕ ГО ВЪЗПРИЕМАМ ЗА НОРМАЛНО
Защото идеята на клуба е равни в СТРАСТТА!А , НЕ в положение -пост ,във ВКБ-или в службата или в клюкарника /фейсбук .

Така разсъждавам аз !Скоро мисля да организирам среща в Разград . ЩЕ пусна запитване за дата и евентуални участници ! Пожелавам приятен почивен ден и успешна нова седмици на Всички Волвари ! Аз не се сърдя на никого !
Е няма за какво да благодариш на мен.
Администраторите на групата са направили изключение с очакването, че взаимните отношения ще са на ниво, подходящо за такава група.
Относно добрия тон - мисля си, че демонстрираш на всички ни лично отношение. А да изявяваш лично отношение в публично пространство...е някак - неправилно (да речем).
Спомена правила...за да има "общност", "общество" или подобна дума за хора с общи интереси, комуникиращи чрез форум - трябва всички да следваме форумните правила във форумното пространство. Нито моите, нито твоите такива.
Спомена и идеята на клуба, и си абсолютно прав за нея - равни в страстта. Обаче, за да има ред (а трябва да има ред), трябва да има "водеща част" на обществото, отговорна за всички успехи и неуспехи за правилното водене на този ред (в това число - Модератори и УС). Така че, повярвай ми - има значение поста, особено в разликата с отговорностите към клубните членове и държавата. Просто едни са натоварени повече, други по-малко с отговорности. И ние всички заедно дължим уважение (минимум) на хората с повече отговорности тук...които повече отговорности са за сметка на свободното им време и лични средства.

И така, отделих време и внимание да ти разясня тези редове не за да се правя на интересен, а за да внеса яснота в съмненията ти (поне такива виждам в постовете ти). Член си на клубът, твое право и задължение са да бъдеш информиран за отговорностите си в обществото наречено "Волво клуб България". Ето ги извадени от актуалният устав на сдружението (за да бъдем максимално конкретни):

Права и задължения на членовете:
Чл. 11. Членовете на Сдружението имат следните права:
¬ да участват в управлението на Сдружението;
¬ да бъдат информирани за неговата дейност;
¬ да се ползват резултатите от дейността на Сдружението съгласно разпоредбите на този Устав.
Чл. 12. Членовете на Сдружението са длъжни:
¬ да спазват разпоредбите на този Устав и да изпълняват решенията на ръководните органи на Сдружението;
¬ да участват в дейността на Сдружението и да работят за осъществяване на целите му;
¬ да издигат авторитета на Сдружението, да спомагат за увеличаване на неговото имущество и да не извършват действия и бездействия, които противоречат на целите му и го злепоставят;
¬ да внасят в срок предвидените в настоящия Устав имуществени вноски и/или членски внос.
Чл. 13. Членствените права и задължения, с изключение на имуществените, са непрехвърлими и не преминават върху други лица при смърт, съответно при прекратяване.
Чл. 14. Членовете на Сдружението имат право да овластят писмено трето лице да упражнява техните права и да изпълнява задълженията им, което се извършва писмено и произвежда действие след писмено уведомяване на управителния съвет. В тези случаи те носят отговорност за неизпълнението на техните задължения от страна на овластеното лице.
Чл. 15. За задълженията на Сдружението неговите членове носят отговорност само до размера на предвидените в настоящия устав имуществени вноски и кредиторите нямат право да предявяват права към личното им имущество над този размер.



Надявам се, да съм бил достатъчно изчерпателен в исканото от теб към мен публично разяснение.

Успех със срещата в Разград!
Ще се радвам да организираш една хубава среща, да публикуваш хубави снимки от нея...и да внесеш радост и гордост сред останалите Волво - фенове ;-)
Все пак за това сме се събрали тук, нали ;-)

Поздрави.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)