The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V40 1.9TD 98г.

#1
Здравейте, отскоро съм собственик на Volvo V40 1.9TD. Имам проблем с дизеловата помпа, от която тече нафта. Интересува ме дали някой от Вас знае сервиз, в който правят тези помпи (казаха ми че е Лукас) защото на няколко места вече ми отказват. Предлагат ми замяна с Бош, но ако е механична, пък аз не знам дали е такава. Моля за малко помощ!
Reply

#2
Ами като за начало кажи от кой край на България си,За да те насочим към сервиз.И тези майстори които ти отказват да ти ремонтират помпата им кажи да си го на_укат.Помпата се ремонтира доста успешно.
Reply

#3
От София съм. Накрая намерих един човек дето ми каза, че нямало проблем и щял да я оправи. Та вече не тече Smile
Reply

#4
vanko87 Wrote:От София съм. Накрая намерих един човек дето ми каза, че нямало проблем и щял да я оправи. Та вече не тече Smile

Ще споделиш ли с нас кой е този човек ? Ако беше казал в началото , че си от София , щях да те насоча към поне 5 места където могат да ги ремонтират тези помпи. Дано не ти се налага в бъдеще пак да търсиш майстори !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)