The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Новата бензиностанция на Марешки

#31
Извода: Ходи да зареждаш в Търново и идвай да караш във Варна :mrgreen: :mrgreen: Сега сериозно, от няколко човека чувам, че при един и същи маршрут, стил на каране и т.н от "евтиното-дъмпингово" ОМВ, разхода като пари им идва по-скъпо от колкото от "ВМ петролиум" - Марешки. Чисто информативно, къщата на Марешки не е на плажа, а по-скоро горе съвсем на разклона за ВСУ, друга тема е, че хамака и Бентлито са на плажа... Обаче относно цените, всичко е до време, просто начин за влизане на пазара. Навремето така "Триумф Такси" пуснаха евтина цена на километър и компенсираха шофьорите си, а в последствие станаха най-силната фирма за таксита, но цената вече е съвсем различна, като на останалите, така че да сме благодарни за момента с по-евтиното гориво докато ни го дават.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#32
Spurs Wrote:Чувал съм от човек, на когото мога да имам доверие, че Круиз (не знам дали ги има извън София), също зареждат качествено гориво...
Както се изрази приятеля ми, "от едно и също място с ОМВ" - каквото и да значи това.
А там цените са поне с 10 ст. по-евтини от "картелните" Wink
И аз мисля че горивата на Круиз са читави.
На излизане от България фулираме тировете на Круиз-а преди Видин а и в Севлиево в базата имаме цистерна с колонка,която я зарежда пак Круиз.
Проблеми няма поне за сега!
Весели празници!!!
Reply

#33
bg_tiger1978 Wrote: ... от няколко човека чувам, че при един и същи маршрут, стил на каране и т.н от "евтиното-дъмпингово" ОМВ, разхода като пари им идва по-скъпо от колкото от "ВМ петролиум" - Марешки.....

При мен пък стана друго. Заредих от еФтиното на "синьо-зелената" бензиностанция и на магистралата, на равен терен, газ до ламарината - едвам качих 120км/ч, а на нагорнище си сваля до 80-90км/ч [Image: monkey.gif] Стигнах до Шумен, взех добавка на луки-мули и има осезаема разлика - вдигам до 140 с попътен вятър. А една седмица преди това, като карах с маришка нафта, се "дърпахме" с един мерципед по баира към МОЛ-а - покрай канала /ромската махала/.
От "синьо-зелената" нафта остана 1 чертичка и ще се кача на марешката бензиностанция да я заредя. Ако не се оправи - ще я карам на д-р Мевдо да и бае [Image: pop.gif]
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#34
<!-- m --><a class="postlink" href="http://society.actualno.com/mareshki-obeshta-dizel-za-159-lv-ot-tazi-sedmica-news_517601.html">http://society.actualno.com/mareshki-ob ... 17601.html</a><!-- m -->
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#35
Бой по картелите!!! :twisted:
Тъпото е, че за пореден път това което трябва да го свършат държавните институции, го вършат други "добре облечени" бизнесмени... Wink
Но, и това е добре.
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#36
Spurs Wrote:Бой по картелите!!! :twisted: Тъпото е, че за пореден път това което трябва да го свършат държавните институции, го вършат други "добре облечени" бизнесмени... Wink Но, и това е добре. Поздрави!
Държавните институции си гласуват големи заплати (и от там пенсии), возят се със служеби МПС (гориво) и им е през центъра на слиповете [Image: 18cee1b8bf033c93014c9da984ccb07f.gif] за нас.
По-тъпото е, че ние нищо не правим. Става въпрос за нас, клиентите. Какво ни пречи един месец да ходим пеша? Аз го правих - 5км отиване сутрин и 5км връщане вечер. (Е, вярно, че беше за една седмица и свалих 8кг, но това е друга бира). Но представете си какво може да стане, ако един месец в знак на протест не зареждаме. Честно казано и аз незнам - може пък само да им пръднем на оная работа. Но ако знам, че няма да съм "една птичка..." ще го направя.
Марешки излезе едва ли не герой на деня. Българския Робин Худ [Image: 999.gif] . И всички се юрнахме (обърнете внимание - не юрнаХА, т.е. и аз с ората) да зареждаме от него, "цяла България сега нази гледа" и ни завижда. Е шо па не?!?!?! Утре даже шъ отида да си взема карта за намаление - 16 стнки на литър [Image: 5f600d175d8b5441faff14db32bc4a41.gif] (А не като синьо-зелената бензанджийница - за един резервоар няма и 30 стинки) Вярно чи прай кинти, ама и рискува да го четат по новините "Показен разстрел бла бла бла" [Image: pop.gif]
Чакай, за какво идеше реч?! Стопли ми се ракията .... Абе яяяяя всички политици да са е...,..............
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#37
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vesti.bg/bulgaria/benzinyt-vyv-varna-padna-pod-170-lv-6048350">http://www.vesti.bg/bulgaria/benzinyt-v ... lv-6048350</a><!-- m -->
Факт е вече дизела да е под 1.60 във Варна.Питам се кога ще е в цялата страна.
Проблема не е в бобината,а от магарето в кабината.
Reply

#38
gavra74 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote: ... от няколко човека чувам, че при един и същи маршрут, стил на каране и т.н от "евтиното-дъмпингово" ОМВ, разхода като пари им идва по-скъпо от колкото от "ВМ петролиум" - Марешки.....

При мен пък стана друго. Заредих от еФтиното на "синьо-зелената" бензиностанция и на магистралата, на равен терен, газ до ламарината - едвам качих 120км/ч, а на нагорнище си сваля до 80-90км/ч

Намериха проблема. Не било виновно горивото от синьо зелената бензанджийница. Й
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#39
Марешки от седмица е в Пловдив, на Рогошко, до Монилит. До него има една бензиностанция на Лайт Газ и е на неговите цени, и на двете има опашки.
Reply

#40
Честито!!! Вече и в София.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)