The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МУЗИКА БЕЗ PIONEER Е САМО ШУМ!

#31
NAIM e марката,призната за една от най-добрите марки за car-audio системи.Просто не искам да се залъгваме тука със среден клас cd-та и не само да си мислим,а и да казваме на глас,че са най-добри.Например във ролс-ройс фентом можеш да си поръчаш LYNN,за 12 000 паунда и със сигурност ще се чува по-добре,без да блъска като в негърско гето.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#32
По една бира глоба ,задето ми спамите в темата :twisted:

Вече минах на мултимедия Tongue така ,че в момента си търся
мултимедийка двоен дин PIONEER или KENWOOD като първото
е за предпочитане .
Reply

#33
Винаги ми е било смешно като се започне един спор вижте колко е скъпо значи е много хубаво... :wink:
Живеем в свят в който и добре напудрено кравешко .... може да се продаде за изключително висока цена стига примерно Мадона да е стъпила в него някога. :wink:

За да оцениш една аудио система дали свири добре или не е необходимо да имаш някаква база за сравнение.
Като в звученето на една аудио система е важен всеки компонент, като се започне от захранване, источник на сигнал, усилвател, тонколони, акустика на помещението и т.н.
Едва след като се послуша музика на наистина качественна аудио апаратура то тогава може да се правят сравнения. Всичко останало звучи като : "Само Левски! Не бе само ЦСКА!"

Кокретно за Pioneer ами ако трябва да бъда честен това е едно стъпало над китайчовците. Нищо повече, колкото такива аудио системи съм виждал на ни една не ми е допадало звученето. А да не говорим каква цигания са повечето. Един дисплей на който всичко мига светка и подскача.


За добра аудио система за автомобил бих дал за пример фабричната на S80. Чист, добре балансиран звук с достатъчна мощност. Чак ми е чудно как японско нещо свири толкова добре(производство е на Mitsubishi). :wink:
Reply

#34
Плащам глобата... :wink: Пък като се видим може и ракийка да попийнем... Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#35
Confusedpam2: Станчони нищо не каза ,направи ли шарнирите.
Reply

#36
аве стигаз с тея музики Tongue
дайте да правим скоро време пак една копринка или нещо от сорта Wink
пък там ша спорим на кой му е по голям........ а музиката Tongue Tongue Tongue
Reply

#37
Ако правите копринки нищо чудно да дойда и аз......
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#38
MaxBass Wrote:Ако правите копринки нищо чудно да дойда и аз......

Ще правим тази седмица .Мислим да започнем от петък,но зависи от
времето .Така че който реши да идва .В петък ще дам допълнителна
информация.Мисля септември да направим една голяма збирка.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)