The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бояджийски услуги - Варна

#1
Здравейте, Колеги Smile
Прерових тази тема, малко инфо има за Варна. Общо взето преди няколко години се говори най-вече за Колор Груп.
След две охлузвания на предната броня и леко такова на лява врата долу - ми предстои козметичен ремонт. Сервиза на Колор Груп има ли го още? Под метрологията ли е и още ли работят качествено? Приемам всякакви съвети и препоръки Smile
Също така искам да попитам, тъй като ожулването на вратата е под лайсната - дали е възможно да се оправи само под нея - с цел спестяване на средства. Ако разбира се не стане с пастиране?

Благодаря Smile
Reply

#2
Ама не се блъскайте де, отговорете на човека един по един... Човека две години е чакал, ще изчака още 29 минути! Или от варналии никой не си е боядисвал колата?! А, ти да видиш!!!
От няколко дена и аз поех по пътя на автотенекеджийските услуги. Е тия хора не познават парите! Преди чувах, че масовата цена е 100 лв на детайл, ама къде ги тия бояджии? Ако някой знае нещо по въпроса да драсне някой ред с конкретна информация. Сервиза, за който писа колегата още го има, двора му е пълен, но оставам с впечатление, че работи основно със щети към застрахователи. не че ме върнаха щот съм без каско, ама както казах - не познават парите. 560лв за две врати [Image: 5f600d175d8b5441faff14db32bc4a41.gif]
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#3
Струва ми се, че питаш за координати на Ицо Неделчев Wink

Колега от форума е с V70.
Правил съм две коли при него - доволен съм. Дидо и Кангалов и те правиха там техните, мисля че и те са доволни.

За цената не знам колко ще ти каже, защото зависи дали е само боядисване или има и китване и т.н., а и зависи от самата боя(металик, перла...), но аз бях доволен и от цената.

Телефона на ЛС.
Reply

#4
Cavalera Wrote:Струва ми се, че питаш за координати на Ицо Неделчев Wink

Колега от форума е с V70.
Правил съм две коли при него - доволен съм. Дидо и Кангалов и те правиха там техните, мисля че и те са доволни.

За цената не знам колко ще ти каже, защото зависи дали е само боядисване или има и китване и т.н., а и зависи от самата боя(металик, перла...), но аз бях доволен и от цената.

Телефона на ЛС.

Потвърждавам и аз за качествената работа на Ицо Неделчев. Тази пролет и моята кола бе боядисана частично при него.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#5
И аз потвърждавам , че Ицо Неделчев е сериозен специалист в автобоядисвянето !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#6
Благодаря. Ще звънна да го видя.
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#7
"От кал да си - Ицо да си"SmileSmileSmile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#8
Еми .. аз почаках почаках -- и накрая в колор груп Smile Не си спомням цената, но не беше нещо дето да ме държи бъден една седмица Smile

Сега, след две години пак се посъбраха дребни забележки и вече ще знаем за г-н Неделчев Smile
Reply

#9
Да кажа в крайна сметка какво стана. Не съм се обаждал на колегата Неделчев. Закарах я в Шумен. Цялата работа (вкл. и пътя насам-натам) ми излезе със 100 и кусур лева по-евтино от варненските майстори.
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)