The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keyless Entry / Аларма

#1
Здравейте колеги,

Относно Volvo S40 '97.
Преди около седмица - две приятел ме събуди и ме помоли да помогна като му подам ток понеже акумулаторът му беше паднал, а трябваше да пътува.
Колата му запали.

Но още при първото ми слизане от колата при опита ми да използвам дистанционното да я заключа колата не реагира, първата ми мисъл беше, че батерийката е заминала, макар и до сега никога да не бе отказвала от раз.
В последствие забелязах, че батерията на дистанционното работи както и LED индикацията която то има.
Проверих под волана за изгорели бушони (нямаше) намерих това <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.google.bg/search?q=keyless+entry+trw&espv=2&biw=1536&bih=764&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi824zE6OrJAhUKvXIKHQUgCRgQ_AUIBigB#imgrc=Usem4V4ir-ME5M%3A">https://www.google.bg/search?q=keyless+ ... ir-ME5M%3A</a><!-- m -->

Проверих да препрограмирам като завъртам ключа от позиция I до II 5 пъти и после да натисна дистанционното но не работи.
Вчера разкачих моя акумулатор за една вечер при което забелязах, че пищалката на алармата сигнализира при подаване на напрежение.
Въпреки това след като свързах акумулатора днес положителен резултат нямаше.
Опитах да препрограмирам дистанционното няколко пъти без положителен резултат.

Към момента отключвам/ заключвам колата с ключ.

Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и е намерил решение да го сподели.

Опитах да намеря подобна тема за този проблем, но не успях.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)