The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S40 2.0T B4204T 160 к.с 1998г.-Колата гасне на дълъг път....

#1
Здравейте и за много години!
След дъъълго време безпроблемно препускане по Испанските магистрали,ето ме отново тук във форума със следния проблем Wink
Колата пали без проблем сутрин,при градски условия също нямам проблем,но качи ли се на магистрала изминавам около 30-на км. и като че ли някой врътва кранчето за бензина и край!Колата не пали,дори не приплава.Трябва да изчакам 10мин. или да падне температурата и след това пали,като сътоветно минавам 4/5 км. и пак същото!Разрових се тук там,за да видя за какво иде реч и разбрах ,че евентуално имам проблем с горивната система-Регулатор на налягането на горивото,Бензинова помпа,бензинов филтър.....!Единственото което успях да видя е че маркучето за вакуума на регулатора е сериозно напукано!И тук идвате вие с неизчерпаем запас от знания и се опитвате да ми помогнете,за което ви БЛАГОДАРЯ предварително Tongue и така с общи усилия решаваме проблема!
Подготвям колата за продаване,защото вече отиде на 330000 км. и съм “хвърлил око“ на едно C70 2.3Т 240 кончета(и някое магаре) Big Grin
Пожелавам ви успешна нова година,и да вземем да оправим таз наща държавица вече,че да можем да се приберем и ние,че ми омръзна да бъда аргатин на малоумници !!
Volvo S40 2.0T 160cv(B4204T)..1998г.-шведски мотор!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)