The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Карборатор за volvo 343

#1
Здравйте колеги някой знае ли от каде мога да си намеря карборатор за volvo 343,2000куб.,103коня,бензин, 1983г. нов или втора употреба няма значение(може и някой сайт да ми предложите със каталози и картинки което ще ме олесни повече) за олеснение ще кажа че съм от Монтана. Благодаря ви предварително.


П.С.Извинявам се на модераторите ако несъм поставил темата където трябва но съм нов във форума и още немога да се ориентирам.
Reply

#2
Здравйте колеги някой знае ли от каде мога да си намеря карборатор за volvo 343,2000куб.,103коня,бензин, 1983г. нов или втора употреба няма значение(може и някой сайт да ми предложите със каталози и картинки което ще ме олесни повече) за олеснение ще кажа че съм от Монтана. Благодаря ви предварително.


П.С.Извинявам се на модераторите ако несъм поставил темата където трябва но съм нов във форума и още немога да се ориентирам.
Reply

#3
я пусни едно лично на ГТ1 ---Жоро
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#4
я пусни едно лично на ГТ1 ---Жоро
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#5
95 к.с. е.
Reply

#6
95 к.с. е.
Reply

#7
Здрасти продавам 343 за части ако се интересуваш може да видиш обявата в "Продавам"...и да се договорим
Reply

#8
Здрасти продавам 343 за части ако се интересуваш може да видиш обявата в "Продавам"...и да се договорим
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)