The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде

#1
Здравейте колеги. Предстой ми ротинна смяна на масло и някой друг филтър, но нямам възможност да отида в София. Сега съм в Равда, и се чудя дали няма някой сносен сервиз наоколо. Например на влизане в Несебър има един (казва се Тотал ), с авто-автомивка, от която съм доста доволен. има ли някой идея дали става там.
Другият вариант е да дойда до Бургас. Къде ми препоръчвате там. Най - добре е да е място без записване на час.
В края на седмицата най вероятно ще бъда в Казанлък. Има ли там къде да свърша работа да кажем в събота?
Благодаря предварилно
Reply

#2
Здравейте колеги. Предстой ми ротинна смяна на масло и някой друг филтър, но нямам възможност да отида в София. Сега съм в Равда, и се чудя дали няма някой сносен сервиз наоколо. Например на влизане в Несебър има един (казва се Тотал ), с авто-автомивка, от която съм доста доволен. има ли някой идея дали става там.
Другият вариант е да дойда до Бургас. Къде ми препоръчвате там. Най - добре е да е място без записване на час.
В края на седмицата най вероятно ще бъда в Казанлък. Има ли там къде да свърша работа да кажем в събота?
Благодаря предварилно
Reply

#3
sasho_bg3 е от Бургас, говори с него
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
sasho_bg3 е от Бургас, говори с него
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
или при мевдо във варна. отиваш с каса бира и те оправя на момента :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#6
или при мевдо във варна. отиваш с каса бира и те оправя на момента :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#7
Ми то накрая може и до там да се стигне Wink
Reply

#8
Ми то накрая може и до там да се стигне Wink
Reply

#9
В Казанлък срещу OMV сервиза е читав, аз съм доволен от обслужването. Собственика се казва Николай, може да му носиш много поздрави от Недялко Smile Smile Smile
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#10
В Казанлък срещу OMV сервиза е читав, аз съм доволен от обслужването. Собственика се казва Николай, може да му носиш много поздрави от Недялко Smile Smile Smile
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)