The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Викторина - Кога за последно е сменян този бензин

#21
Пропуснах и един дребен щрих към "ремонта". Спестения пластмасов държач за 3 лв., на датчика на ABS-a, заменен естествено със ... свинска опашка.
Reply

#22
Сантиметри - милиметри... Личи ти, че си побеснял. Wink

Това на втората снимка където мерите 40мм. с което е стиснат носача само на мен ли ми прилича на менгеме... :mrgreen:
Reply

#23
Пич, на XC70 държача на кабела на датчика на ABS-а е с много тънки шипчици, съответно се откача от самосебе си лесно. Имаше бюлетин дори, соред който се препоръчва да се захваща по-надеждно със "zip tiles" понеже спирачната система е критикал секюрити. И при мен е така, убеден съм че и Пламен /plivia/ ще потвърди. Айде стига вече негативизъм, колите ни са на по близо 10 години все пак. Да напомня ли цикъла на живот какъв е? Това че ние искаме да ги караме по 500+ к км и 15+ години си е наше решение и трябва да сме наясно, че не управляваме автомобил в гаранция на 10к км и на няколко месеца.

В допълнение, ето ти малко ма'рал за размишление:
   
   
   

Не ми е крив света, дори до някъде се радвам, защото сега ще си сваля магарето, ще боядисам новата щанга червена, носачите жълти, магарето /ако ми остане време/ черно. Всяко зло за добро. Горе главата и дай малко по-ведро.

п.п. Благодарности на JustVanko1, той си знае защо
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#24
М да, от гроба живота изглежда ведър ....
Иначе много си оплел нещата.
Тук говорим за некадърен ремонт, а не за износване.
А ако си "хепи" с такива "ремонти" имам един топ тел и кутия със свински опашки, мога да ти ги подаря да си ремонтираш колата.
Не виждам защо изобщо да купуваш части, намотаваш тел и свински опашки и всички проблеми по окачването са решени. :lol:
Reply

#25
Tisho Wrote:Сантиметри - милиметри... Личи ти, че си побеснял. Wink

Това на втората снимка където мерите 40мм. с което е стиснат носача само на мен ли ми прилича на менгеме... :mrgreen:

Мммм, да, нямам си друга работа , а и съм червив с пари, та съм решил компрометирам МП, да дам 400 лева за нов носач, а оригиналния го стискам в менгеме и го пускам в Интернет!
Разкри ме! :lol:
А иначе след като си толкова подозрителен, следващия път ще те викна ти да държиш това, което снимам, че да нямаш съмнения, пък и кариера като модел може да направиш Wink
Reply

#26
Ignat40 Wrote:М да, от гроба живота изглежда ведър ....
Иначе много си оплел нещата.
Тук говорим за некадърен ремонт, а не за износване.
А ако си "хепи" с такива "ремонти" имам един топ тел и кутия със свински опашки, мога да ти ги подаря да си ремонтираш колата.
Не виждам защо изобщо да купуваш части, намотаваш тел и свински опашки и всички проблеми по окачването са решени. :lol:

Ако го пишеш този негативизъм от плажа...
Вдъхнови ме да си пусна Grave Digger! :mrgreen:
Reply

#27
Ignat40 Wrote:
Tisho Wrote:Сантиметри - милиметри... Личи ти, че си побеснял. Wink

Това на втората снимка където мерите 40мм. с което е стиснат носача само на мен ли ми прилича на менгеме... :mrgreen:

Мммм, да, нямам си друга работа , а и съм червив с пари, та съм решил компрометирам МП, да дам 400 лева за нов носач, а оригиналния го стискам в менгеме и го пускам в Интернет!
Разкри ме! :lol:
А иначе след като си толкова подозрителен, следващия път ще те викна ти да държиш това, което снимам, че да нямаш съмнения, пък и кариера като модел може да направиш Wink

   


Опитвам се да си представя как и през какво е минал предишния собственик на колата ти за да постигне точно този ефект... Confusedhock:
Reply

#28
yuckuJackD Wrote:Пич, на XC70 държача на кабела на датчика на ABS-а е с много тънки шипчици, съответно се откача от самосебе си лесно. Имаше бюлетин дори, соред който се препоръчва да се захваща по-надеждно със "zip tiles" понеже спирачната система е критикал секюрити. И при мен е така, убеден съм че и Пламен /plivia/ ще потвърди. Айде стига вече негативизъм, колите ни са на по близо 10 години все пак. Да напомня ли цикъла на живот какъв е? Това че ние искаме да ги караме по 500+ к км и 15+ години си е наше решение и трябва да сме наясно, че не управляваме автомобил в гаранция на 10к км и на няколко месеца.

В допълнение, ето ти малко ма'рал за размишление:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Не ми е крив света, дори до някъде се радвам, защото сега ще си сваля магарето, ще боядисам новата щанга червена, носачите жълти, магарето /ако ми остане време/ черно. Всяко зло за добро. Горе главата и дай малко по-ведро.

п.п. Благодарности на JustVanko1, той си знае защо


Ето тук може да почерпиш малко идеи Wink
http://www.zaigravka.bg/curious.php?h=na...avtomobili
Кой като разбира живота, дет' се вика.
[Image: image-curious-2-nay-smeshnite-remonti-i-...middle.jpg]
или
[Image: image-curious-2-nay-smeshnite-remonti-i-...middle.jpg]
Reply

#29
Tisho Wrote:
Ignat40 Wrote:
Tisho Wrote:Сантиметри - милиметри... Личи ти, че си побеснял. Wink

Това на втората снимка където мерите 40мм. с което е стиснат носача само на мен ли ми прилича на менгеме... :mrgreen:

Мммм, да, нямам си друга работа , а и съм червив с пари, та съм решил компрометирам МП, да дам 400 лева за нов носач, а оригиналния го стискам в менгеме и го пускам в Интернет!
Разкри ме! :lol:
А иначе след като си толкова подозрителен, следващия път ще те викна ти да държиш това, което снимам, че да нямаш съмнения, пък и кариера като модел може да направиш Wink

[ATTACHMENT NOT FOUND]


Опитвам се да си представя как и през какво е минал предишния собственик на колата ти за да постигне точно този ефект... Confusedhock:

Следобед ще се разходя да го попитам лично и ако има лошия късмет да не е отпуска, възнамерявам да му го тресна в тъпата кратуна, пък може и да се оправи. Носача де, то за оня идиот явно няма шанс.
Reply

#30
Tisho Wrote:Ако го пишеш този негативизъм от плажа...
Вдъхнови ме да си пусна Grave Digger! :mrgreen:

Довечера тръгвам. А негативизма е и поради факта, че ще имам 400 лв. по-малко за бира. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)