The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
мото пфое

#1
решил съм да направя една диагностика на волвото /s 60 2.0/в мото пфое и затова ме интересува за цени дали предлагат някакви пакети включващи разни отстъпки .
дават ли разпечатка на самата диагностика със записаните грешки ,изобщо някакви подробности ,които е необходимо да се знаят при посещение на мото пфое

за да не отварям нова тема искам да попитам следното
преди 15000 км като купих колата смених и свещите ,тогава си изциганях и купих свещи от бош и всичко си беше ок но пот преди 2/3000 км колата сутрин прекъсва /мислих си че е от студеното време но и сега в жегите отново е същото дори се чува едно препукване в аспуха,след сато загрее след две три минути всичко е ок.
реших да сменя отново свещите но този път поръчах от мото пфои и ,какво се оказа оня хайванин ми е сложил бошофски с по къса резба ...сега с новите нещата май се оправиха но не съм сигурен дали не съм прецакал нещо със свещите с по късата резба ...цц ама и аз съм ...
Reply

#2
Здравей колега,

Когато купувах моята (преди около 2месеца), я закарах в МП ПЛевен за диагностика софтуерна и хардуерна се разделих с 30лв. Разпечатка получаваш само за сумата,която си заплатил иначе ти показват на компа каво що показва. Нз от къдеси,но нали ти е ясно,че не всяко МП в България разполага със софт за волво и поддържа Волво като цяло?
Reply

#3
sgel Wrote:нали ти е ясно,че не всяко МП в България разполага със софт за волво и поддържа Волво като цяло?

Така е. На страницата им пише къде за коя марка са. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.motopfohe.bg/bg/dealer-network">http://www.motopfohe.bg/bg/dealer-network</a><!-- m -->
От тези, които аз знам София-Младост, Благоевград и Велико Търново са само за Форд, вероятно и други са така, но не ми се гледат сега един по един.

Колкото до диагностика в МП, пълната е 100 и няколко лева, ако не ме лъже паметта, и отнема бая време (към 4 и повече часа). Тези 30 лв. са само за сервизна история.
Накрая дават 4-5 листа списък на нещата, които са проверили и съответно какво е било проблемно. В моя случай, правил съм тази процедура два пъти и само разлгедах въпросните бумаги, но после останаха при тях, понеже причината за прегледа беше връщане на старите ми коли и взимане на нови от тях, а прегледа им беше необходим за да определят цена на колите ми.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)