The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ел. стъкло - режим Auto - как?

#21
BOYCH Wrote:Big Grin Аз пък искам да ми шушнуте как да си програмирам ...

като натисна на седалката си "АУТО"-то, като при мене има "1", "2" и "3" позиции ... да прави:
1. Да застава в позицията за шофиране;
2. Да се обръща "на дясно" седалката за да мога да тресна едни карти с тоя до мене, след като съм си включил "Автопилота", та "Бордовия копютър" да не ми гледа картите и да му подсказва на гявола до мене... който с "Блутуд-а" го подкокоросва дистанционно!
3. Да правя "салто" със седалката назад ... и да се мятам върху мацката на задната седалка, която се е качила на "АВТО"-"Стоп" ...

А и накрая ...
да мога да "ресетвам" всичко това, та като се качи в колата жена ми ... да не се обяснявам излишно за настройките...


:twisted:

:laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
BOYCH Wrote:Big Grin Аз пък искам да ми шушнуте как да си програмирам ...

като натисна на седалката си "АУТО"-то, като при мене има "1", "2" и "3" позиции ... да прави:
1. Да застава в позицията за шофиране;
2. Да се обръща "на дясно" седалката за да мога да тресна едни карти с тоя до мене, след като съм си включил "Автопилота", та "Бордовия копютър" да не ми гледа картите и да му подсказва на гявола до мене... който с "Блутуд-а" го подкокоросва дистанционно!
3. Да правя "салто" със седалката назад ... и да се мятам върху мацката на задната седалка, която се е качила на "АВТО"-"Стоп" ...

А и накрая ...
да мога да "ресетвам" всичко това, та като се качи в колата жена ми ... да не се обяснявам излишно за настройките...


:twisted:

:laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
Като разкачиш акумулатора, след това радиото иска код. Я кажете как се оправяте в такива случаи, защото все някога идва момент да се сменя акумулатор.
Reply

#24
Като разкачиш акумулатора, след това радиото иска код. Я кажете как се оправяте в такива случаи, защото все някога идва момент да се сменя акумулатор.
Reply

#25
поразтърси се и темите имаше и такава, там пише как се оправят нещата.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
поразтърси се и темите имаше и такава, там пише как се оправят нещата.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)