The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изгасна ми колата????

#11
Имай предвид че става въпрос за дизел а при него няма много неща от които да се получава това гаснене.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#12
Имай предвид че става въпрос за дизел а при него няма много неща от които да се получава това гаснене.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#13
колеги, странното е че като изгасне нищо не свети по таблото? това нормално ли е? карал съм и бензин там като ти изгасне си светва цялото табло. Пак да питам кой е бушона за таблото?
VOLVO V40 1.9D 1999г. 95hp
Reply

#14
колеги, странното е че като изгасне нищо не свети по таблото? това нормално ли е? карал съм и бензин там като ти изгасне си светва цялото табло. Пак да питам кой е бушона за таблото?
VOLVO V40 1.9D 1999г. 95hp
Reply

#15
здравейте пак, прочетах доста неща относно бушоните и не намерих никъде да има бушон за таблото? кофти. Сигурно е свързано към нещо друго ама какво? добре че още пали безотказно. Приемам съвети всякакви.
Благодаря ви!
VOLVO V40 1.9D 1999г. 95hp
Reply

#16
здравейте пак, прочетах доста неща относно бушоните и не намерих никъде да има бушон за таблото? кофти. Сигурно е свързано към нещо друго ама какво? добре че още пали безотказно. Приемам съвети всякакви.
Благодаря ви!
VOLVO V40 1.9D 1999г. 95hp
Reply

#17
smitko Wrote:колеги, странното е че като изгасне нищо не свети по таблото? това нормално ли е? карал съм и бензин там като ти изгасне си светва цялото табло. Пак да питам кой е бушона за таблото?

провери ли масата? на 2 автомобила ми се е появявала тая мизерия и в двата случая излезе от масата към купето (то аз и от там почнах Smile )
V40 1.9TD '98 90hp
Reply

#18
smitko Wrote:колеги, странното е че като изгасне нищо не свети по таблото? това нормално ли е? карал съм и бензин там като ти изгасне си светва цялото табло. Пак да питам кой е бушона за таблото?

провери ли масата? на 2 автомобила ми се е появявала тая мизерия и в двата случая излезе от масата към купето (то аз и от там почнах Smile )
V40 1.9TD '98 90hp
Reply

#19
isma Wrote:
smitko Wrote:колеги, странното е че като изгасне нищо не свети по таблото? това нормално ли е? карал съм и бензин там като ти изгасне си светва цялото табло. Пак да питам кой е бушона за таблото?

провери ли масата? на 2 автомобила ми се е появявала тая мизерия и в двата случая излезе от масата към купето (то аз и от там почнах Smile )
ако ми кажеш какво точно да проверя ще съм ти много благодарен! :?
VOLVO V40 1.9D 1999г. 95hp
Reply

#20
isma Wrote:
smitko Wrote:колеги, странното е че като изгасне нищо не свети по таблото? това нормално ли е? карал съм и бензин там като ти изгасне си светва цялото табло. Пак да питам кой е бушона за таблото?

провери ли масата? на 2 автомобила ми се е появявала тая мизерия и в двата случая излезе от масата към купето (то аз и от там почнах Smile )
ако ми кажеш какво точно да проверя ще съм ти много благодарен! :?
VOLVO V40 1.9D 1999г. 95hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)