The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За "ремонтите" в Мото Пфое София

#31
pliva Wrote:Според мен е най-добре писмото да бъде от името на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ и да бъде изпратено директно към управата на VOLVO Cars - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/intl/about/our-company/this-is-volvo-cars/executive-management-team">http://www.volvocars.com/intl/about/our ... ement-team</a><!-- m --> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/intl/footer/contact-us-form">http://www.volvocars.com/intl/footer/contact-us-form</a><!-- m --> .Все пак имаме забележки именно към сервизирането на тяхната продукция(и наша любима марка),а не към сервиза на ROVER,JAGUAR и FORD.Пък и немците може и да им имат някакво доверие и да не ни обърнат кой знае какво внимание!Все пак работят с тях от доста дълго време.
Пламене,
"Волво клуб България" няма директен поглед над това колко доволни клиенти има от сервизирането на марката в София, нито има директен поглед над това колко недоволни има.
"Волво клуб България" има няколко недоволни мнения от сервизирането...а също и на един много доволен от същото (аз).

Моето предложение като "първа стъпка" е клубът да изпрати писмото като ясно спомене, че се е срещнал с негативни мнения по повод на сервизирането на Волво автомобили. Като ясно подкрепи с истински факти становището си, защото в противен случай това би било скандал.

Общата идея е да си помагаме - затова няма нужда от злобни закани и какво ли още не като негативизъм, защото това рязко противоречи на идеята тук.
Ако можем да си помогнем - да го направим. А не да леем злоба и закани.

Мое мнение.

Поздрави.
Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#32
Yankov Wrote:
pliva Wrote:Според мен е най-добре писмото да бъде от името на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ и да бъде изпратено директно към управата на VOLVO Cars - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/intl/about/our-company/this-is-volvo-cars/executive-management-team">http://www.volvocars.com/intl/about/our ... ement-team</a><!-- m --> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/intl/footer/contact-us-form">http://www.volvocars.com/intl/footer/contact-us-form</a><!-- m --> .Все пак имаме забележки именно към сервизирането на тяхната продукция(и наша любима марка),а не към сервиза на ROVER,JAGUAR и FORD.Пък и немците може и да им имат някакво доверие и да не ни обърнат кой знае какво внимание!Все пак работят с тях от доста дълго време.
Пламене,
"Волво клуб България" няма директен поглед над това колко доволни клиенти има от сервизирането на марката в София, нито има директен поглед над това колко недоволни има.
"Волво клуб България" има няколко недоволни мнения от сервизирането...а също и на един много доволен от същото (аз).

Моето предложение като "първа стъпка" е клубът да изпрати писмото като ясно спомене, че се е срещнал с негативни мнения по повод на сервизирането на Волво автомобили. Като ясно подкрепи с истински факти становището си, защото в противен случай това би било скандал.

Общата идея е да си помагаме - затова няма нужда от злобни закани и какво ли още не като негативизъм, защото това рязко противоречи на идеята тук.
Ако можем да си помогнем - да го направим. А не да леем злоба и закани.

Мое мнение.

Поздрави.
Явор
Напълно съгласен,Явка!Аз също съм от доволните,макар че на два пъти доста се сдърпахме!Как ти звучи обяснението им,че помпата на Халдекса ми е изгоряла от запушване на филтъра му поради никога несменявано масло,при положение,че тази кола е обслужвана САМО при тях?!А било нормално да ги сменяват при всяка смяна на маслото в АСК!Трябвало аз да поискам да ми го сменят!?!? :o И все повече недоволни виждам,това е лошото!
Reply

#33
Звучи ми като повод да си поговориш с тях Smile

Аз виждам недоволни, виждам и доволни. И за моя радост, недоволните които виждам са доста по-малко от доволните.

Не оправдавам грешките в сервиза.
Не оправдавам и неспособността си да си купя нов автомобил...на който да се радвам в експлоатационния му срок.

Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#34
Здравейте колеги,
За мен също МП е затворена страница (поне докато не влязат в час). Ще разкажа накратко моя случай - може и да се повтарям ама..... Уговарям час за диагностичен преглед, отивам с 10мин. по-рано и гледам при двамата приемчици има хора. Викам си нормално, ще си изчакам часа. Освобождава се единия след около 20 мин. - отивам при него и той ми вика " ама ти се говорил по телефона с колегата и трябва той да те поеме ....." WTF :o - продължава чакането (обаждам се на работа, че ще закъснея повече от предвиденото). Освобождава се другия приемчик - отивам при него и оня ми вика " имам много работа,ще мога да те поема чак следобед, нека те поеме колегата." Аз му обяснявам, че съм имал запазен час, но оня само дето не си бръкна в носа от отегчение. (не разбирам какво толкова го хвалите тук във форума). Отивам отново при първия и той ми вика "добре вкарай колата". Вкарвам колата, давам му ключ и документи и отивам да чакам. Съответно около 10мин. нищо не се случва, а беше минал повече от час загубено време след уговореното време, и на въпроса ми кога ще започне диагностиката ми се казва да дойда след 15:00 да си я взема и ми показва една табела на бюрото си. Ето тук вече търпението ми се изчерпа - взех си нещата и излязох. От тогава съм се зарекъл никога повече МП - може би е било за добро (или поне за доброто на колата ми Wink ) Учудвам се, че все още не са фалирали и все още има хора, които се унижават да ходят там, но явно повечето са такива с нови коли, които заради гаранцията нямат избор.
Поздрави на всички.
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#35
Yankov Wrote:Звучи ми като повод да си поговориш с тях Smile

Аз виждам недоволни, виждам и доволни. И за моя радост, недоволните които виждам са доста по-малко от доволните.

Не оправдавам грешките в сервиза.
Не оправдавам и неспособността си да си купя нов автомобил...на който да се радвам в експлоатационния му срок.

Явор

Колега, нали знаеш, че не си универсално мерило за нещата в живота? Само информативно питам.
От писалите в тази тема май само ти си доволен и това някакси не те прави мнозинство ...
Reply

#36
Ignat40 Wrote:Колега, нали знаеш, че не си универсално мерило за нещата в живота? Само информативно питам.
От писалите в тази тема май само ти си доволен и това някакси не те прави мнозинство ...
Колега, научи се да уважаваш и чуждото мнение!
Reply

#37
Cavalera Wrote:
Ignat40 Wrote:Колега, нали знаеш, че не си универсално мерило за нещата в живота? Само информативно питам.
От писалите в тази тема май само ти си доволен и това някакси не те прави мнозинство ...
Колега, научи се да уважаваш и чуждото мнение!

1. Кое точно е неуважителното в констатацията ми. Не съм казал, че не уважавам правото му да е доволен, а че е очевидно е малцинство, а не мнозинство, както твърди.
2. Какво точно е уважителното в твоето поведение - да почуваш без аргументи?
Reply

#38
По скоро Кавалера, имаше предвид да не се изненадваш, че може да има и хора, които няма да шутират по МП Smile
Темата може да е твоя, но мненията различни ...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#39
bell Wrote:По скоро Кавалера, имаше предвид да не се изненадваш, че може да има и хора, които няма да шутират по МП Smile
Темата може да е твоя, но мненията различни ...
Че аз какво имам против различните мнения?!?!?! Лошо няма.
Едно е да напишеш "Аз съм на различно мнение" друго е "Аз съм на различно мнение и ние сме мнозинство".
Нали се сещаш, кои хора говорят за себе си в множествено число? ;0
Reply

#40
Ignat40 Wrote:
Yankov Wrote:Звучи ми като повод да си поговориш с тях Smile

Аз виждам недоволни, виждам и доволни. И за моя радост, недоволните които виждам са доста по-малко от доволните.

Не оправдавам грешките в сервиза.
Не оправдавам и неспособността си да си купя нов автомобил...на който да се радвам в експлоатационния му срок.

Явор

Колега, нали знаеш, че не си универсално мерило за нещата в живота? Само информативно питам.
От писалите в тази тема май само ти си доволен и това някакси не те прави мнозинство ...
Колега, само информативният ти въпрос всъщност е и твърдение. С което аз съм съгласен.
И колко само правилно забелязваш - не се и напъвам от факта, че съм доволен от някакъв автосервиза да ме прави мнозинство...
Даже обратното - аз съм си аз. Един единствен. Без амбиция да бъда мнозинство, защото не ми трябва...особено в тази тема.

Ignat40 Wrote:1. Кое точно е неуважителното в констатацията ми. Не съм казал, че не уважавам правото му да е доволен, а че е очевидно е малцинство, а не мнозинство, както твърди.
...

Колега, пак ще ти обясня:
Аз амбиции да бъда мнозинство нямам. Никога не съм имал, никога и няма да имам. Затова и не съм го твърдял.
Абсурдно ми изглежда да си правим личностни характеристики в авто-форум и клуб...в тема за автосервиз. Даже, съвсем не на мястно ми стои това...
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)