The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Суббуфер в багажника Volvo V40

#1
Здравейте колеги, Коледа наближава и реших да си направя подарък. Суббуфер в багажника на кораба-майка. Разглобих дясната кора и видях това(първата снимка). Та сега на въпроса. Какво ми трябва, като инсталация за да засвири суббуферчето. Решил съм да го закупя, но не знам дали може директно да се монтира и да заработи. Как се захранва? От задните колони ли взима сигнал? В окабеляването около мястото за суб-а само тази букса(долната снимка) изглежда свободна


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo V40 1999 1.9D 95hp.
Reply

#2
Трябват ти и усилвател и кабели . И най- добре , освен ако не си специалист , да ти ги монтират в сервиз.
Reply

#3
toni3331 Wrote:Трябват ти и усилвател и кабели . .,....,.....,

Това не е особено вярно !
Усилвател и то оригинален се монтира на S 40 , захранващ големите говорители под задното стъкло!
Доколкото се сещам е в багажника от долната страна на металната полица под стъклото , но на V 40 не съм виждал!
Аз имам субуфер в багажника , ще ме накарате утре да погледна... :roll:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#4
Не ти трябва усилвател!Суббуфера е активен и окабеляването би трябвало да го имаш.В групата ,,Волво Клуб България купува/продава" във фейсбук съм виждал колеги да продават.Купуваш,вкарваш буксата и се наслаждаваш.Но не очаквай чудеса!
Reply

#5
pliva Wrote:Не ти трябва усилвател!Суббуфера е активен и окабеляването би трябвало да го имаш.
1999г. е по-вероятно да е с пасивен буфер и да липсва окабеляване.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)