The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с педала на спирачките

#1
здравейте колеги .Нов сам в форума. Като си махна крака от педала се чува силно съскане и леко виене....какво може да е това....Благодаря предварително. Волво в70 2,4 д5 163....автомат.
Reply

#2
checheneca_d Wrote:здравейте колеги .Нов сам в форума. Като си махна крака от педала се чува силно съскане и леко виене....какво може да е това....Благодаря предварително. Волво в70 2,4 д5 163....автомат.

Симптоми на заминаващо си серво на спирачките. Wink
Reply

#3
колко ще ми струва ремонта.....благодаря
Reply

#4
checheneca_d Wrote:колко ще ми струва ремонта.....благодаря


Нагласяш 3-4 хиляди лева и ако ти струва 500лв останалите ще си ги спестиш. :roll:
Преди да си закарал колата в сервиз няма как да се разбере какво и е. Ако очакваш, че със съвети в форума ще си оправиш колата - може и да стане, но ще похарчиш поне двойно повече пари. За съжаление никой от форума няма гадателски способности за да разбере точната причина защо колата не ти е наред. Да може да е сервото в МП струва 1052.45 лв. Ако не ти се занимава с диагностика и сервизи - сменяй го цялото и може и да се оправи...
Кажи поне в кой град си, за да може да препоръчаме сервиз.
Reply

#5
Аз сменях на моята, купих го за 40лв, от блъсната кола. Смяната си е голям зор но за няколко часа все пак стана. Има два много грозни болта които се развиват от вътрешната страна, те ми отнеха сигурно час гъзурчене и нови псувни в речника Smile Иначе от към двигателния отсег, се махат бая неща за да се отвори място да излезе сервото. Не съм разхерметизирал спирачките, помпата се отделя от сервото със всичките тръбички.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)