The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO XC70 2009 ДРЕБНИ ПРОБЛЕМИ

#1
Здравейте колеги,
От 1 седмица съм собственик на въпросното возило. Тази седмица ще го обслужвам. Имам въпроси, за които се надявам да имате отговори.
1) Навигацията ми се изключва сама. При запалване на колата, автоматично навигацията си излиза както трябва и работи около 1 мин., след което екрана става черен и си стой така докато не натисна някое копче от контролера за навито. После операцията се повтаря.
2) Машинката на чистачките - "Цицките" не пръскат течност. Имам течност, проверил съм я. Не тече от никъде, машинката работи (чува се как се включва и върти). Моето мнение е, че има някъде нещо запушено. Вчера изкарах едната тръбичка, която отива към "цицките" и се опитах да издърпам малко течност... НЕ СЕ ПОЛУЧИ, но когато взех да надувам, се виждаше как течността в съда се надигаше. Направо не знам какво се случва.
3) Посъветвайте ме къде да си изкарам втори ключ, защото за сега съм само с 1.
4) От къде мога да закупя диск за Навито с карта на БГ.
Reply

#2
1.Колега, за черния екран-най-вероятно е пусната опцията за screensaver-а -намери го в менюто MyCar и го изключи.
3. За втори ключ-Moto Phoe-ще ти поискат около 700 лева. (дали си струва е друг въпрос)
4. Що не си пуснеш интернета на някоя бензиностанция и не си download-неш update на навигацията? Там сигурно има опции за кои страни искаш update?
3. Не знам.
Дано съм бил полезен, поздрави!
Reply

#3
AShevkenov Wrote:3) Посъветвайте ме къде да си изкарам втори ключ, защото за сега съм само с 1.

Порови в нета, разпитай приятели! На мен на предишната кола ми искаха 400 лв. в оторизирания сервиз, ключарите искаха към 200-250, накрая познат на познат от провинцията ми го направи за 100 лв.
Про При Волво нещата винаги се умножават по х, но със сигурност ще намериш за по-малко от 700 лв някой да ти го направи.
Reply

#4
AShevkenov Wrote:Здравейте колеги,
От 1 седмица съм собственик на въпросното возило. Тази седмица ще го обслужвам. Имам въпроси, за които се надявам да имате отговори.
1) Навигацията ми се изключва сама. При запалване на колата, автоматично навигацията си излиза както трябва и работи около 1 мин., след което екрана става черен и си стой така докато не натисна някое копче от контролера за навито. После операцията се повтаря.
2) Машинката на чистачките - "Цицките" не пръскат течност. Имам течност, проверил съм я. Не тече от никъде, машинката работи (чува се как се включва и върти). Моето мнение е, че има някъде нещо запушено. Вчера изкарах едната тръбичка, която отива към "цицките" и се опитах да издърпам малко течност... НЕ СЕ ПОЛУЧИ, но когато взех да надувам, се виждаше как течността в съда се надигаше. Направо не знам какво се случва.
3) Посъветвайте ме къде да си изкарам втори ключ, защото за сега съм само с 1.
4) От къде мога да закупя диск за Навито с карта на БГ.

1. В опциите на навигацията - спри скриин-сейвър-а.
2. А като извадиш тръба от пръскалото и се опиташ да пръскаш излиза ли течност?
3. МП...
4. Пиши ми на ЛС, довечера ще проверя дали това което имам като карти става за твоята кола. Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)