The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
запитване за v70 2000 година

#51
shadow88 Wrote:само кажете къдве и кога
следи раздел "срещи на клуба" там си пише кога и къде, за софия обикновено е последната неделя на месеца, а за Варна първата, за ПЛовдив и те са мите незнаят Big Grin (Ш-Е-Г-У-В-А-М- СЕ)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#52
shadow88 Wrote:само кажете къдве и кога
следи раздел "срещи на клуба" там си пише кога и къде, за софия обикновено е последната неделя на месеца, а за Варна първата, за ПЛовдив и те са мите незнаят Big Grin (Ш-Е-Г-У-В-А-М- СЕ)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#53
shadow88 Wrote:само кажете къдве и кога


Оттук насетне първи сме ние - на 07.10.2007 паркинга на терапията във Варна 14.00 ч, при нас има няколко с този мотор / виж аватара на Здравко 850 / , ако е истина за километража и има автопилот , хакай го на 120 км/ч идвай и ще се умопомрачиш от разхода , като видиш че е около 5.7 - 5.9 л/сто - личен опит, пресен при това!!!!!!!! :wink: :roll:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#54
shadow88 Wrote:само кажете къдве и кога


Оттук насетне първи сме ние - на 07.10.2007 паркинга на терапията във Варна 14.00 ч, при нас има няколко с този мотор / виж аватара на Здравко 850 / , ако е истина за километража и има автопилот , хакай го на 120 км/ч идвай и ще се умопомрачиш от разхода , като видиш че е около 5.7 - 5.9 л/сто - личен опит, пресен при това!!!!!!!! :wink: :roll:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#55
mi na men mi dade razhod 7 izvungradsko oba4e se dvije6e s 160 km Smile.tazi kola imam 4ustvoto 4e leti ne 4e se turkalq
Reply

#56
mi na men mi dade razhod 7 izvungradsko oba4e se dvije6e s 160 km Smile.tazi kola imam 4ustvoto 4e leti ne 4e se turkalq
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)