The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Обрано Волво, моля за помощ

#1
Колеги онзи ден ми обраха колата пред един детски клуб в София. Явно не съм натиснал добре копчето за заключване и докато преведа децата през улицата и ги оставя в клубчето някой ми беше преровил жабката.
Откраднаха два броя уникални брандирани слушалки Волво, на които пусках приказки на децата и женски слънчеви очила Волво, които подарих на жена ми.
Не са бог знае колко скъпи, но са уникални и не могат да бъдат купени вече. Бяха от някаква лимитирана серия и ги спечелих в Ибей.
Приложено пускам снимки.
   
   
   
   
Моля, ако някой ги засече да ми се обади или да пише.
Със сигурност никога не са продавани в България, та ако се появят в някой сайт от типа на Базар или OLX, са моите.
Предварително благодаря.


Attached Files Thumbnail(s)
               
Reply

#2
Тези неща бързо заминават през заложните, но ако видя, ще кажа.

Иначе щом веднага са те тарашили, по-скоро са ти заглушили дистанционното и са ти проверили колата веднага, щом си заминал. Винаги гледай дали реално е мигнала - обичат точно места като молове и там, където се качват/слизат деца.
Reply

#3
iasku Wrote:Тези неща бързо заминават през заложните, но ако видя, ще кажа.

Иначе щом веднага са те тарашили, по-скоро са ти заглушили дистанционното и са ти проверили колата веднага, щом си заминал. Винаги гледай дали реално е мигнала - обичат точно места като молове и там, където се качват/слизат деца.

Благодаря!
Reply

#4
Знам че отнема време и е Pain in the ass, но както усещам откраднатите вещи са ти скъпи и държиш да си ги прибереш обратно защото наистина са хубави.Горещо ти препоръчвам да отидеш до съответното Районно където се е случила неприятното събитие, и да подадеш заявление с подробно описание на случката и откраднатите предмети.Има случаи когато полицията открива откраднатите неща много бързо и то най-вече в заложните къщи както казва колегата.Аз съм преживявал подобна ситуация и въпреки че никой не вярваше че нещо ще се случи...моя човек даже вече е в затвора!Е..не ми върнаха всичко, но законите май са написани преди всичко престъпника))
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#5
cadillac Wrote:Знам че отнема време и е Pain in the ass, но както усещам откраднатите вещи са ти скъпи и държиш да си ги прибереш обратно защото наистина са хубави.Горещо ти препоръчвам да отидеш до съответното Районно където се е случила неприятното събитие, и да подадеш заявление с подробно описание на случката и откраднатите предмети.Има случаи когато полицията открива откраднатите неща много бързо и то най-вече в заложните къщи както казва колегата.Аз съм преживявал подобна ситуация и въпреки че никой не вярваше че нещо ще се случи...моя човек даже вече е в затвора!Е..не ми върнаха всичко, но законите май са написани преди всичко престъпника))

На мен са ми намирали мобилен телефон и дори ми го върнаха след 2 години, но парадокса беше, че не можели да докажат, че човека в който е бил го е откраднал и всичко свърши до там.
Аз съм песимист в случая, защото за разлика от телефона, няма серийни номера, стойността им не е голяма, следи от взлом няма ...
Мен ме е яд, че е тъпанаря взел точно нещата на децата и жената. Ако беше нещо мое нямаше да ме яд.
Моите очила, които са в кутийка над вратата не ги е забелязал. Както и подлакътника, където пак са само мои неща не беше пребъркан. Човека само си отворил пътническата врата от към тротоара и си взел каквото е видял без да се завира в колата.
Мен са ме разбивали наркомани и знам как действат - грабят каквото докопат. Те много добре знаят къде хората си прибират нещата. Тогава куките направиха всичко възможно да ме разубедят да подавам жалба. Явно си знаят, че ще остане в графа "неразкрити" и ще им виси в на минус в статистиката.
Тоя културно си е отворил-затворил всичко и реално аз чак на другия ден забелязах липсата като отворих жабката. В първия момент дори реших, че децата са си ги взели, защото другите неща в жабката не бяха пипнати.
Според мен е някой "обикновен" българин. Минал е, видял е, че колата е отключена, наоколо тъмно и няма никой ... Едва ли ще ги занесе в заложна къща. Най вероятно ще си ги прибере. Най-много втория комплект слушалки да реши да продаде.
Reply

#6
пий една студена вода и не ходи никъде -миналата година ми се обади братовчед ,който от 15 години е в друга държава ,дошъл си и се зарадвах ,поканих го да остане вечерта в нас ...и както следва богата софра черпя ...на другия ден бърза да си тръгва -след два дена установяваме ,че ни е обрал ,що кутийки имаше в хола всичките ги преровил и само златото взел -жалба до криминалните -посочване на обирджията -отговора ,няма доказателства
Reply

#7
Здравей,
Дали успя да си върнеш нещата?
А иначе - Volvo имат много добра развита merchandise мрежа - може би ще успееш да си поръчаш отново някои от джажите.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)