The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми за изчистване volvo XC90

#1
Здравейте от мен,
преди няколко месеца си закупих исканото от мен Volvo XC90 2.5t 2003г.
след обслужването смяна на муфата за задното предаване смяна на накладки и дискове смяна на лагер главини
останаха още неща които смятам да оправя
закупих горепосоченото Volvo със крушки на фаровете H7 55W халогенни.
Но, колата си ми дава съобщение за грешка в XENON
Въпросът ми е дали може да се направи нещо за да не ми дава тази грешка?
а.) Пробвах със ксенон, но пак ми дава грешка. пробвах със LED но ми казва че крушките ми са изгорели
иска ми се да остане с LED разликата в светлината е уникална
не ми работят пръскалките на фаровете. Един от сервизните техници ми каза, че докато не се махне грешката за фаровете няма как да проработят и пръскалките .
искам да си сменя езика на колата, че немският ми е зле но доколкото прочетох в МП е доста парички
аз съм от Пазарджишко .
Така , че може да ми препоръчате сервиз в Пазарджишка област може и в Пловдив.
Благодаря предварително.
поздравления за добре подредения форум !
Reply

#2
Преди да предприемеш ремонти по електричеството се посъветвай с Ники Добрев.Той ще ти помогне и със смяната на езика.Ще намериш информация за него във форума.А относно пръскалките...Аз тенденциозно ги спрях.Не можеш да си представиш какво ще ти направи предния капак докато си миеш фаровете.Особено е дразнещо след току що измита кола.
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#3
Добро утро,
Благодаря колега, така и направих остава да отида до София, и ще споделя как са нещата.
лек и успешен ден.
Reply

#4
ditor Wrote:Здравейте от мен,
преди няколко месеца си закупих исканото от мен Volvo XC90 2.5t 2003г.
след обслужването смяна на муфата за задното предаване смяна на накладки и дискове смяна на лагер главини
останаха още неща които смятам да оправя
закупих горепосоченото Volvo със крушки на фаровете H7 55W халогенни.
Но, колата си ми дава съобщение за грешка в XENON
Въпросът ми е дали може да се направи нещо за да не ми дава тази грешка?
а.) Пробвах със ксенон, но пак ми дава грешка. пробвах със LED но ми казва че крушките ми са изгорели
иска ми се да остане с LED разликата в светлината е уникална
не ми работят пръскалките на фаровете. Един от сервизните техници ми каза, че докато не се махне грешката за фаровете няма как да проработят и пръскалките .
искам да си сменя езика на колата, че немският ми е зле но доколкото прочетох в МП е доста парички
аз съм от Пазарджишко .
Така , че може да ми препоръчате сервиз в Пазарджишка област може и в Пловдив.
Благодаря предварително.
поздравления за добре подредения форум !


1. Крушките - Вероятно са сменени фаровете и са сложени такива без ксенон. Случва се. Ако нямаш врътка за регулиране нивото на лампите то колата е била с ксенонови фарове. Хубавото на този тип фарове е, че при включване на дълги освен, че светват още две крушки, колата повдига ксеноновите лампи. Ефекта е уникален като осветеност.
2. За светодиодните - консумират по малко и колата си мисли, че има проблем с лампите.
3. Пръскалките - Вероятно е заминала помпичката(като при мен и при много други колеги) но и аз не изгарям от желание да я сменям, предвид свинщината която прави при миене на фаровете, разхода на течност за чистачки(това чудо пръска при много високо налягане) и като добавиш факта, че доста от боклуците зимно време които събират фаровете се махат само след като ги изчистиш на ръка... Wink
4. Езика - препрограмира се колата. Мога и аз. Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)