The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на volvo XC90

#11
Благодаря за бързия отговор.Последно да ми се изясни картинката,ако трябва да си го купите вие,бихте ли?Защото другите са ми извън бюджета...?
Reply

#12
(08-29-2019, 08:39 PM)J0r084 Wrote: https://m.mobile.bg/details/21553604771469960

Здравейте.Нов съм в сайта,прочел съм всичко изписано,но бихте ли ми помогнали с мнение за въпросното хс90...от австрия е докарана...Благодаря  на отзовалите се!

Здравей колега-ето и моето НЕпрофесионално мнение и елементарен поглед и математика :


1.Пробег: 179 544 км произведена 2004г. - станаха 15 г. Confused  това са 12 000 на година 1000 на месец и 33 на ден изминати километра Huh  Не го вземай за чиста монета и да преминем на следващото което ми прави впечатление

2.Имам на абсолютно същите километри хц 70 с първа регистрация 13 декември 2009-смятай го 2010г. -педалът на спирачката ми е с поне 50% по малко изтъркан с този на показаната кола.....или е карал с кънки или с шкурка вместо грайфер на обувките.
3. 10 000 лв. .....това са 5000 евро и като живущ в Германия(все едно Австрия) знам какво се предлага за тези пари,а имай на впредвид,че търговеца си слага своето,което значи,че колата я е купил макс. за 4000 евро,е извинявай но........................

Останалото колегите са го казали,аз само допълвам и знам,че те разочаровам,но повярвай ми искам да ти спестя това онова-успех
Reply

#13
Благодаря ви за мненията момчета,за това се и обръщам към вас,защото ще чуя истината!!!Всичко добро ви желая!
Reply

#14
А нещо до 13к има ли хубаво по родните сайтове(приемам предложения).Да знам колко имам да събирам от "закуски"?
Reply

#15
По добрия вариант е да вземеш вече регистрирана,карана и обслужвана кола в БГ (естествено след преглед в сервиз по твой избор)  от колкото нововнос-ЛИЧНО МНЕНИЕ .
Иначе един айнцефахелферин-от немски помагач на инвалиди или нещо от рода,който взема сина ми през уикенда и го разхожда .....е шофьор на линейка и допълнително си докарва с това (да разхожда синковеца) и си е чист немец и няма личен автомобил,но линейките тук си къртят Big Grin  ...та се заприказвахме един ден за автомобили и ми вика-тези днешните с тази електроника са пълен отврат-викам му ,защо ? Е знам си от линейкаата-по добре е Лада Нива ............викам му па ти кво знаеш за Нивата-усмихна се и ми каза-ремонтът е за центове и е елементарна и здрава-само дето няма климатик.....................загледах се в мобиле.де и познай.................загледай се и ти колко струва една Лада Нива в Германия,колко е потдръжката и,ако искаш да си модерен си купи съвременна кола,ако не, се съгласяваш с немеца Cool  Всичко е ала бала-и както каваше един мой началник-прави каквото искаш,но мисли Exclamation
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)