The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за Volvo V70 след 2008г.

#1
Здравейте. Обмислям покупката на volvo v70, година на производство 2008-2010. В момента съм с V40di 2002г. Фен съм на марката и като цяло съм доволен от колата си. Освен стандартните неща - скърцане на корите, при неравности, леко твърдото окачване нямам други забележки. Не ми е създавала сериозни проблеми. Навъртя обаче вече доста километри, а и семейството се увеличи с още един член. Smile Замислям се за по-голяма кола с по-голям багажник. Външно много ми харесва Volvo v70, но не срещам много отзиви за нея от първа ръка. Основно се намира информация за предишната генерация 2000-2007. Насочил съм се към 2,4d 163 или 185 к.с., но приемам и информация за бензиновите двигатели. Интересува ме основно най-често срещаните проблеми за модела, возия, за какво да гледам евентуално при оглед, как е с поддръжката, ориентировачно за първо обслужване колко ще трябва да заделя? Интересен ми е и разхода на гориво, като съпоставка при различните двигатели, но не е най-важен. Все пак се предполага, че за такава кола няма да е малък. Благодаря предварително.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)