The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпрос за в40

#1
Здравеите, аз сам нов във форума, но станах голям фен на волво.
Искам да си купя специално в4о, но незная какъв мотор да избера, задължително бензин обаче, даите съвет.

Благодаря предварително
Reply

#2
Здравеите, аз сам нов във форума, но станах голям фен на волво.
Искам да си купя специално в4о, но незная какъв мотор да избера, задължително бензин обаче, даите съвет.

Благодаря предварително
Reply

#3
Добре дошъл при нас!Моята е 2000куб/140кс.двигател В4204S-За това купе бива,ама ако беше с турбина....;-) Питай конкретно каквото те интересува.
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#4
Добре дошъл при нас!Моята е 2000куб/140кс.двигател В4204S-За това купе бива,ама ако беше с турбина....;-) Питай конкретно каквото те интересува.
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#5
Здравей и добре дошъл!!! За В40 бензин - зависи колко искаш да е бегачка, и колко да ти лапка горивце :lol: .
Мнението ми изградено на база на доста мнения прочетени тук:
1.6 - 90к.с. - доста тромава и ако настъпваш разходът и става сериозен, а и я мъчиш повече.
1.8 - 115к.с. - ние сме с такава. Не е особенно пъргава, но в никакъв случай не е тромава и може би е оптималният вариант за разход.
1.8 - 122к.с. - GDI - мотор на Митцубиши и според мненията на колегите с такъв е перфектно съотношение ускорени - разход, но по-рядко се намира.
2.0 - 140к.с. - Много пъргава с не много голям разход.
2.0Т - два вариянта (ако не се лъжа) единият е с 160к.с. другият е Т4 200к.с - това вече са самолети Big Grin и определено са за спортен тип, но хапват повече.

Тук можеш да намериш цялата гама Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.avtomarket.ru/scripts/info/tech/?group=2084">http://www.avtomarket.ru/scripts/info/tech/?group=2084</a><!-- m -->
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#6
Здравей и добре дошъл!!! За В40 бензин - зависи колко искаш да е бегачка, и колко да ти лапка горивце :lol: .
Мнението ми изградено на база на доста мнения прочетени тук:
1.6 - 90к.с. - доста тромава и ако настъпваш разходът и става сериозен, а и я мъчиш повече.
1.8 - 115к.с. - ние сме с такава. Не е особенно пъргава, но в никакъв случай не е тромава и може би е оптималният вариант за разход.
1.8 - 122к.с. - GDI - мотор на Митцубиши и според мненията на колегите с такъв е перфектно съотношение ускорени - разход, но по-рядко се намира.
2.0 - 140к.с. - Много пъргава с не много голям разход.
2.0Т - два вариянта (ако не се лъжа) единият е с 160к.с. другият е Т4 200к.с - това вече са самолети Big Grin и определено са за спортен тип, но хапват повече.

Тук можеш да намериш цялата гама Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.avtomarket.ru/scripts/info/tech/?group=2084">http://www.avtomarket.ru/scripts/info/tech/?group=2084</a><!-- m -->
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#7
Привет
Аз съм с В40 2000куб, 140 коня
Определено съм доволен, ускорението е добро, е може и по добро да е Smile
Разхода - доста си играх след като я купих, засичах я с климатик, без климатик, градско с ръчка и без много да я шпора, извънградско и т.н
Та на кратко градско - 600км пробег ми даде 9,5 без ръчки и около 100км с климатик
С климатик градско ми показа около 12
Извънградско 7,5 със спокойно каране 120-130 магистрала и 90-100 по другите пътища. Та накратко доволен съм, преди имах Опел астра, също добра машина по моите виждания с двигател 1,6 и 75 коня, та тя харчеше с около 1 литър по малко.
Reply

#8
Привет
Аз съм с В40 2000куб, 140 коня
Определено съм доволен, ускорението е добро, е може и по добро да е Smile
Разхода - доста си играх след като я купих, засичах я с климатик, без климатик, градско с ръчка и без много да я шпора, извънградско и т.н
Та на кратко градско - 600км пробег ми даде 9,5 без ръчки и около 100км с климатик
С климатик градско ми показа около 12
Извънградско 7,5 със спокойно каране 120-130 магистрала и 90-100 по другите пътища. Та накратко доволен съм, преди имах Опел астра, също добра машина по моите виждания с двигател 1,6 и 75 коня, та тя харчеше с около 1 литър по малко.
Reply

#9
dabov Wrote:Здравеите, аз сам нов във форума, но станах голям фен на волво.
Искам да си купя специално в4о, но незная какъв мотор да избера, задължително бензин обаче, даите съвет.

Благодаря предварително
У меня была V40 1.8 V40 -97
По моему скромному мнению самый оптимальный мотор!
У меня сейчас S40 1.8 -05, так новый 1.8 мне меньше нравится чем старый мотор 1.8.
Старый 1.8 был менее зажат, по городу вообще езлил практически на 2-ой скорости, на новой так уже непоездишь - машина начинает рычать.
Reply

#10
dabov Wrote:Здравеите, аз сам нов във форума, но станах голям фен на волво.
Искам да си купя специално в4о, но незная какъв мотор да избера, задължително бензин обаче, даите съвет.

Благодаря предварително
У меня была V40 1.8 V40 -97
По моему скромному мнению самый оптимальный мотор!
У меня сейчас S40 1.8 -05, так новый 1.8 мне меньше нравится чем старый мотор 1.8.
Старый 1.8 был менее зажат, по городу вообще езлил практически на 2-ой скорости, на новой так уже непоездишь - машина начинает рычать.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)