The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V40

#41
1-во браво за труда,за темата и снимките,но тези самоделки аз в мойта кола не бих си качил,всмисъл може би като бях на 15 и се занимавах и си правих каси и разни бози,смятах обеми размери и т.н.Сега ..както се казва в магазина всичко има и на мн.достъпни цени отивам купувал слагам едно тубенце встрани на багажника да не пречи и пей сърце.Айде малко по европейски да гледаме,все пак не сме WEST COAST COSTUM,или както там се пише....ТВА ОТ МЕН!
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#42
Благодаря за комплиментите, но съвсем не съм съгласен с твоето мнение. Да в магазина има всичко, но какво правим когато то не ми харесва и нямам пари за него. Примерно за субовете материала ми струва 10лв, винтовете са на кило (не ми се смята колко съм дал), силикона да е 2лв, ватата е 6лв, фазиоинверторире са около 3лв двата, говорителите са по 37лв единия. Хайде сега купи си от магазина нещо за тези пари и да видим как ще свири, защото действително това което се получи е добър звук за мойте уши. Сега изглеждат грозни, защото не са тапицирани, но на този етам имам други приоритети и тапицерията е на заден план, когато ги довърша няма да познаеш че са "самоделки". Не претендирам че съм като в west soast cuctums, защото:
1. Това го правя за моя милост, а не за пари (е надявам се един ден да ми стане професия...)
2. Опитвам се да направя всичко с минимум средства, а не да се фукам колко пари съм хвърлил главно за визия
3. Убеден съм че те работят по-качествено от мен и че с мойте (главно финансови) възможности няма да стигна до тяхното ниво
4. Правя го така че да ми харесва как звучи, искам балансиран звук, а не да си купя някаква туба и като си включа музиката да се чува само бас (басът не е музика)
5. Защо даваш пример със задокеански тунери, които го дават по МТВ, а не с родни? Да беше казал нещо за Тояга или за Р&Б аудио или тях не си ги и чувал?
Reply

#43
Ами моята музика,в старата ми кола басчето й струва 65 лв,малко тапицирано с крачета сичко,не заема място,което аз цена в багажника,но все пак искам да имам няква музичка що годе да става.Не съм маняк!Но се оказа че фалшивото басче без даже марка написана на него свири по-добре от JVC,ориганална туба за 235 лв.Усилвателя ми е на blaupunkt,cd-то SONY. 140 лв беше усилвателя(на промоция го взех)Пари за глупости няма дет се вика особенно купени от БГ,минаващи за марки.

И стига с тая тояга че ми писна,едно време знаехте само Сони и phillips,сега и тояга-та прибавихте към речника,тва че не съм маняк не значи,че не ги хващам някои неща.А и нали не си мислиш,че старата секция с тоя талаSHIT,с малко вата ще стане като пресовано дърво с топлообработка,от каквото се правят кутиите.

А и кои са тези родни тунинг компании,че нещо не се сещам....балкан тон ли имаш предвид не знам!

PS писах си личното мнение ти го прие твърде лично,ако искам хубава музика и нямам пари...ами лесно е-няма да си сложа,то това е парадокса в тази държава....карам S-Class,а живея в гарсониера и няма пари за гориво.

Пак казвам браво за труда и за темата.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#44
Не съм го приел твърде лично, никой не може да ми промени мнението! Ти сигурно си се заблудил от първите снимки които съм качил, кутията, която заема половината ми багажник я нама от 7-8 месеца, сега двете басчета са в калниците, дори мога да си спя в багажника. Не обиждай българските високоговорители, защото са качествени, ние имаме дългогодишен опит в производството им. Вярно е че се правят за домашна употреба, но виждаш че и за автомобил стават. Ела на някоя среща на клуба и ще чуеш с ушите си, ще сравниш с това което ти имаш. Принципно сони никога не са ми харесвали, имал съм JVC плеър, но и той беше боза (имаше проблеми със захранването , започна да не чете дискове, да се изключва сам). Под фразата "български тунинговчици" имах предвид точно Тояга, R&B аудио, Дек и др. Загледай се по снимки (в нета има много), отиди на някое тунинг шоу, ще видиш че и в България се прави качествена музика.
Още веднъж ти благодаря за комплиментите! Поздрави Smile
Reply

#45
Колегата Ибот ...НИкога ама никога няма да си купя готово нещо като бокс...КарАудиото ми е професия вече няколко години ,но и преди това когато ми беше хоби пак добре разбирах ,че за моите нужди аз трябва да си направя сам или с помоа на някой тозо обем който удовлетворява мен и става и пасва за моята кола Smile
Та тук тези Бг говорителчета ще вършат работа ,а и колега ще се развива предполагам Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#46
Благоевградските високоговорители стават единственно и само да ги нахлузиш на главата на тоя който ги е правил за шапка... Два еднакви няма като параметри.
Иначе има Български високоговорители и то много качественни.

Хм... Само на мен ли ми прави впечатление, че тука се обсъждат системи за вдигане на врява, а не за слушане на музика. Big Grin
Reply

#47
Tisho Wrote:Хм... Само на мен ли ми прави впечатление, че тука се обсъждат системи за вдигане на врява, а не за слушане на музика. Big Grin

Лично мнение....
Reply

#48
МАXbass,аз разбирам от музика и съм бил на аудио шоута,каквито тука големите разбирачи в бг сами си мислят че могат да направят(ама на думи и на маса),просто казвам,че не харесвам багажника да ми е зает от няква щайга,правена от 15 годишен талашит или да виждам някви грозни говорители как "скачат".Обичам всичко да ми е скрито покрито,но като си пусна музика да се чува прилично.Както казах не съм маняк,но ценя качеството.За пример за качествена ситема мога да дам:hi-fi profesional pro logic 7 вградена в BMW X6,като чуеш ще разбереш,че само загатва за качеството на звука,дори и да не е усилена.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#49
Добре де, защо трябва да обсъждаме глупости? Да БМВ-то сигурно свири супер, Мерцедес също, а
колко струват тези коли и колко струва тази музика като екстра. Моето Волво в момента струва 4-5К лв, а музиката нова сигурно е около 800-1000лв.
Не може ли да се обсъжда само конкретния проект? Да се каже: това не ми харесва, защото. Онова ми харесва, защото!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)