The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
volvo s40 питане за лупите на фаровете

#1
Здравейте , откакто взех колата S40 2008 ми правеше впечетлене , че лупата на десния фар не свети толкова добре , колкото на левият . Сложих по силни крушки с по бяла светлина и веднага пролича доста голяма разлика. Явно лупата на десния е разфокусирана или не знам защо свети по слабо и различно от другия. Не е от крушките , защото пробвах 3 различни и при всички се вижда как десният фар свети по слабо и светлината е различна.
Въпросът ми е дали някой знае от какво може да е това и какво може да се направи ?
Reply

#2
Здравей, Колега фаровете на твоето Волво са много лесни за обслужване. Спокойно можеш да ги свалиш ( разглобяват се лесно ) да извадиш рефлекторите с лупите и да почистиш лупите, също така ще видиш рефлекторите в какво състояние са. След като почистиш лупите също ще забележиш разлика. Успех!!!
Reply

#3
Здравей ,
Да видях как се свалят , не съм чистил лупи до сега , с какво се почистват , някакъв препарат или само сапун и вода ?
Reply

#4
Здравей, аз лично използвах кърпичка за почистване на очила и препарат за чистене на стъкла.
Reply

#5
А ако проблема е в рефлекторите , тогава какво може да се направи?
V 50 2.0d 2006г.
Xc90 D5 2008г.
Reply

#6
Ако проблема е в рефлекторите тогава има сервизи които се занимават с възстановяването им. И със сигурност ще са като нови.
Reply

#7
Volvo v 50 fen Wrote:Ако проблема е в рефлекторите тогава има сервизи които се занимават с възстановяването им. И със сигурност ще са като нови.

Здравей колега ,

Случайно да знаеш някой такъв в София ?
Reply

#8
Здравей, колега напиши в гугъл възстановяване на рефлектори в София и ще ти изскочат реклами на фирми занимаващи се с тази дейност, както и теми на форуми, и така ще се ориентираш.
Reply

#9
Благодаря , ще се поразровя Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)