The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.10.2007 - ВОЛВО - ТЕРАПИЯТА на Варна

#1
Айде на юбилейната десета варненска среща!
Само да не се получи Излагацио Мартинес като миналия месец без темичка в галерията! Приемат се предложения за културно - развлекателната част на събирането - само с бира и цаца тоя път няма да стане . Що не гръмнем някоя и друга бутилка естествено-пенливо винце, а ? :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#2
Айде на юбилейната десета варненска среща!
Само да не се получи Излагацио Мартинес като миналия месец без темичка в галерията! Приемат се предложения за културно - развлекателната част на събирането - само с бира и цаца тоя път няма да стане . Що не гръмнем някоя и друга бутилка естествено-пенливо винце, а ? :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#3
тука нещо камъчета в градинката си намирам........... :lol: :lol: :lol:

да ви кажа ,че старото място все още става за срещи.......просто ако някой го гони носталгията,не пречи да я направим там!от друга страна ,ще е хубаво да свикваме с новото място........ако решим окончателно да е ТЕРАПИЯТА!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#4
тука нещо камъчета в градинката си намирам........... :lol: :lol: :lol:

да ви кажа ,че старото място все още става за срещи.......просто ако някой го гони носталгията,не пречи да я направим там!от друга страна ,ще е хубаво да свикваме с новото място........ако решим окончателно да е ТЕРАПИЯТА!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#5
Здравейте варненски фенове Smile

Следващото състезание от Formula 1 е Шанхай "ГП на Китай " 07.10.2007 г. 09:00 ч.
Това значи ,че и за "формулата" и за клубната среща време има

п п Изключително съм разочарован от наказанието на отбора на Макларън наложено от ФИА
Не виждам защо трябва да се толерита отбора на Ферари
Заявявам ,че ако ФИА попречи още с нещо на Макларън ,няма повече да гледам формула 1.
Като искат ферари винаги да печелят да направят само една писта Монца и ще учавстват само ферарита Confusedhock:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#6
Здравейте варненски фенове Smile

Следващото състезание от Formula 1 е Шанхай "ГП на Китай " 07.10.2007 г. 09:00 ч.
Това значи ,че и за "формулата" и за клубната среща време има

п п Изключително съм разочарован от наказанието на отбора на Макларън наложено от ФИА
Не виждам защо трябва да се толерита отбора на Ферари
Заявявам ,че ако ФИА попречи още с нещо на Макларън ,няма повече да гледам формула 1.
Като искат ферари винаги да печелят да направят само една писта Монца и ще учавстват само ферарита Confusedhock:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#7
еееееееееее, че ти не си ли свиканал вече бе???
тук от толкова време само левски и цска печелят, нека почерпят малко опит и от нас :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
еееееееееее, че ти не си ли свиканал вече бе???
тук от толкова време само левски и цска печелят, нека почерпят малко опит и от нас :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
Бат Здравко виж само как измести въпроса на темата към Ф1(за където абсолютно споделям мнението ти, а и мисля че си е въпрос на цяла отделна тема, където да се оплюем хубаво по темата Ф1).

Та по отношение на първовъпроса съм за терапията, че не се знае кога и на къде ще продължат работата по стадиона.
Reply

#10
Бат Здравко виж само как измести въпроса на темата към Ф1(за където абсолютно споделям мнението ти, а и мисля че си е въпрос на цяла отделна тема, където да се оплюем хубаво по темата Ф1).

Та по отношение на първовъпроса съм за терапията, че не се знае кога и на къде ще продължат работата по стадиона.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)