The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В 40 - пушек отзад

#21
Благодаря колега mevdo
Проблема продължавам да го изследвам, и за да допълня анамнезата ще спомена.
Нямам загуба на масло
Ауспуха не ми е омаслен
При подаване на газ не пуши
Нямам черно по колата отзад

Пуши единствено като спускам на скорост без газ, изпушва при подаване на гас.
Моето обяснение, при спускане и изобщо при ползване на мотора за спирачка притока на бензин е минимален, по малък от на празен ход.
При подаване на гас сместа се обогатява прекалено и от това се получава не добро изгаряне. Мислех си за някаква центровка, но ми обясниха, че центровка не се прави, само ако имаш някой повреден датчик, за който ще те информира някаква светеща лампа предполагам.

Та така, мерси на всички за менията, ще продължавам да я наблюдавам.

unicata: Разбира се че следа нивото на маслото. Колата като я купих преди около 3000км имаше теч на масло от семеринг под маховика. Та след смяната на този семеринг го следя постоянно, 2000км след ремонта не съм доливал масло, седи си на мин
Reply

#22
Благодаря колега mevdo
Проблема продължавам да го изследвам, и за да допълня анамнезата ще спомена.
Нямам загуба на масло
Ауспуха не ми е омаслен
При подаване на газ не пуши
Нямам черно по колата отзад

Пуши единствено като спускам на скорост без газ, изпушва при подаване на гас.
Моето обяснение, при спускане и изобщо при ползване на мотора за спирачка притока на бензин е минимален, по малък от на празен ход.
При подаване на гас сместа се обогатява прекалено и от това се получава не добро изгаряне. Мислех си за някаква центровка, но ми обясниха, че центровка не се прави, само ако имаш някой повреден датчик, за който ще те информира някаква светеща лампа предполагам.

Та така, мерси на всички за менията, ще продължавам да я наблюдавам.

unicata: Разбира се че следа нивото на маслото. Колата като я купих преди около 3000км имаше теч на масло от семеринг под маховика. Та след смяната на този семеринг го следя постоянно, 2000км след ремонта не съм доливал масло, седи си на мин
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)