The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Неприятна вибрация в скоростния лост

#1
Здравейте ,

Става въпрос за s40 2.0d 2008 г ръчни скорости.
Сега когато застудя ( същото беше и на пролет рано сутрин когато е хладно) се появи много неприятна вибрация в скоростния лост, когато колата работи и е изключена от скорост. Ако вдигна леко оборотите или бутна с ръка лоста настрани или си сложа ръката на него вибрацията изчезва. Няма я на нито една предавка , само когато е изключена от скорост. Когато беше топло ( лятото) беше толкова минимална , че не се забелязва. Рано сутрин пролетта , когато беше хладно имаше вибрация , на обяд като стане топло почти изчезва.Сега вибрира супер неприятно и когато стоя на светофар или в задръстване направо ме изнервя.
Четох по чужди форуми за същото нещо при други s40 ,v50 facelift и проблема се е оправял със " затягане на сокета на селектора" , което се извършва със специални инструменти, каквото и да значи това .
Бях в два сервиза - в пръвия ми казаха , че не не могат да ми помогнат , във втория омазаха всичко под скоростния лост с грес с нулев ефект.

Моля ви , ако някой може да ме посъветва къде в софия да отида с надеждата да го оправят , защото просто не се търпи.

Благодаря.
Reply

#2
Здравей, колега тук отгоре над темите има реклама на сервиз В Плюс 3 свържи се с тях мисля, че ще ти помогнат.
Reply

#3
Добре , ще опитам при тях
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)