The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Купувам v70, 850

#1
Здравейте,

Имам си голфче от безсмъртните, ама се оказа, че живота така се промени, че ми трябва пак нещо "железно" ама доста по-голямо.

Рових се из нета и ми харесаха тези два модела на Волво.

Ако някой от форума продава, или познава някой, който продава, моля споделете?

Гледам в cars и mobile ама на нов внос не се хвърлям, да не е някоя разбита, пък не знам за какво да гледам.

До 2000 лв ако имате, моля ви предложете нещо от тези модели, което е поддържано . А също, и голфчето го давам и за бартер - 4врати, 1.3i, ГИ Фобос с 5ск и външни забележки, без ръжда и гнило.
Reply

#2
Моят град продават ето тази https://www.cars.bg/offer/c2754192 внос от Италия. Няма ръжди или гнило. В Събота ще ходя да я вида.

Говорих с човека по телефона, той каза, че имало биалетка, която тропала и "задните спирачни дискове трябвало да се раздвижат" - такова нещо за първи път чувам? Да не би колата да е "тъмна индия"? За какво да гледам, като отида в Събота.

Разбирам, че за тази цена, ще има някои компромиси, ама да не са смяна на спирачни апарати или проблеми с двигателят.

Моля за съвет
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)