The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов горд собственик на Волво S60

#1
Здравейте от скоро се сдобих с Волво S60 D5. 2005-та, италианка от Рим (нов внос от нашите авто къщи).Това е първото ми Волво и съм с отлични впечатления. Преди време имах Сааб 93 SS, 2004, дизел, така че нищо шведско не ми е чуждо!
За сега проблемите са:
- задните врати не се отварят от вътре( дръжките някак са останали дръпнати, като че ли е нещо скъсано или счупено при последното отваряне). Но за 4к. лв. то по вече не можеше и да се желае.
–декоративната черна пластмаса стояща от дясно на ск.лост е тук таме надраскана, смятам с черен мат ще се оправи.
А нещата които ме дразнят е че:
- менюто на италиански някак си ме дразни, но ще го сменяме на бг.
- няма печка, подгрев и ел. на седалките, както и това че огледалата не подгряват автоматично, а само със задното стъкло.( но това е италианка, нямах избор)
Скоро очаквайте и снимки!
Volvo - това не е просто кола, това е начин на мислене!
Ако е един мъж е достатъчно красив, умен и интелигентен, то няма значение какъв цвят е Волвото му!!
[Image: 5c40373b744ac.gif]
Reply

#2
(01-12-2019, 11:28 AM)Onufrii Wrote: За сега проблемите са:
- задните врати не се отварят от вътре( дръжките някак са останали дръпнати, като че ли е нещо скъсано или счупено при последното отваряне). Но за 4к. лв. то по вече не можеше и да се желае.

Да не са сложени на "детска защита"?
ex XC90
Reply

#3
Не не са, както описах - дръжките отвътре стоят в отворено положение (като дръпнати) и не са се прибрали на мястото си. Но без отваряне няма да мине, само малко да се постопли към пролетта.. Dodgy
Volvo - това не е просто кола, това е начин на мислене!
Ако е един мъж е достатъчно красив, умен и интелигентен, то няма значение какъв цвят е Волвото му!!
[Image: 5c40373b744ac.gif]
Reply

#4
Здравейте калеги , за да не отварям нова тема и аз искам да се похваля-замених старото си v40 1999 с v 60 2013 .
За сега съм очарован от това как се държи автомобила ,интериора е като на самолет/много копчета -много нещо/ те първа ще изучавам колата.Дано излезе читава като старото-никога не ме е предавала на пътя , но времето ще покаже .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)