The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 D5 вибриращи педали

#1
Здравейте!
Нов съм във форума и от няколко дни имам проблем с колата ми, за който не намерих решение в мрежата и се надявам тук да получа помощ. Преди две седмици смених тампоните на двигателя(всички без предния вакумен и горния, които са си наред).През първата седмица колата беше пушка, вървеше супер, нямаше никакви вибрации и се държеше много стегнато. От три дни обаче се появиха доста неприятни вибрации по педала на газта и спирачката и леко пулсиране по съединителя, което не ме притеснява толкова. Интересното е, че интензивността на вибрациите се променя с пътната настилка- на асфалт са сравнително леки, но на павета не се издържат. Каква може да е причината и съответно и решението на проблема. В общи линии това ми е запитването. Благодаря ви предварително.
Reply

#2
Провери си маркучите за вакум към тампоните.
ex XC90
Reply

#3
Проверих ги и привидно изглеждат наред.Проверих и за теч на вакуум като махнах капачката на маслото докато двигателят работи и онзи пукащ звук го нямаше,което ще рече, че откъм вакуум е добре.
Reply

#4
Здравей, колега! Какво стана с твоя проблем. Аз имам подобен и се опитвам да го разреша.
Reply

#5
За сега няма напредък, но в случай, че има веднага ще споделя.
Reply

#6
Провери тампоните на магарето.
ex XC90
Reply

#7
Къде са тези тампони?
Reply

#8
На магарето.
"Магарето" има четири тампона, с тях се хваща за купето.
http://carcats.ru/list.php?id=Nzk5MzIwMDE=
ex XC90
Reply

#9
Сетих се за кои тампони става въпрос. Погледнах ги и на външен вид са добре.Как да знам дали са за смяна?

(04-08-2019, 05:15 AM)lemax Wrote: Здравей, колега! Какво стана с твоя проблем. Аз имам подобен и се опитвам да го разреша.

Вчера си напомпах гумите на 2.4 атмосфери и като че ли малко се поуспокоиха педалите.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)