The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motomoshi (CarSpending.com) за Android - безплатно

#1
Thumbs Up 
Преди години бях пуснал тема за CarSpending.com - платформата за следене и споделяна на разходи по МПС-то, сравняване с други шофьори и намиране на добри сервизи. Заради някои теми тук от които има линкове към CarSpending, знам, че някои от потребителите на форума го използват. Едно от най-популярните запитвания, които получавах бе за Android приложение. Разработката му отне над година, докато стигне до ниво, на което не ме е срам да го обявя.

Motomoshi (CarSpending.com) за Android може да свалите от тук

Това, което приложението позволява е:
Arrow Лесно и бързо добавяне на зареждания, сервизни събития, снимки, напомняние.
Arrow Автоматичен бекъп, така че да не се притеснявате, че данните ви ще се загубят.
Arrow Всякакви и неограничен брой МПС-та (автомобили, мотоциклети и комерсиални).
Arrow Автомобили с повече от един резервоар. Поддържа автомобили на бензин, дизел, LPG, CNG и ток, като може да следите разхода и на двете си горива.
Blush Добавяне на галерии от снимки (за сега неограничен брой)
Idea Детайлни статистики за разходите (с предстоящо добавяне на генератор на репорти).
Idea Напомняния за предстоящи разходи, обслужвания, включително с изпращане на мейл.

За мен ще означава безкрайно много ако го свалите, пробвате и ми пишете при проблем, липсваща функционалност или каквито и да е въпроси - тук, на лично или през формата за обратна връзка в самия ап. А ако ви харесва - да оставите ревю в Play Store-а   Heart 

Започната е работа и по iOS версията.
Reply

#2
бяхте обещали експорт на данните от spritmonitor... направихте ли го?

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
Export или Import? Има Import на зарежданията от SpritMonitor.de. Сравнително бързо мога да добавя и import на другите разходи - само ми пратете вашият export файл на webmaster@carspending.com, за да има с какво да тествам Cool
[Image: honda-accord-2-4i-executive-tourer_medium.png]
Reply

#4
моя грешка - при положение, че 15 години имам статистика за 5 МПС-та в spritmonitor, то става дума за импорт... ще пратя и примерен файл с "разходи"... поздрави

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#5
Здравей колега Veseliq,
Адмирации за усилията.
Не е лошо като замисъл но няма да го ползвам за сега. Причината е че иска да се логвам. Пак потребителско име, пак емайл пак парола. Избягвам да слагам такива апликации на телефона. Все пак се заключва, а ако ненадейно, някак си го изгубя, това приложение ще ми е най-малкия проблем че имало някаква лична информация.
Препоръчвам ти да махнеш логването. Апликацията не е чак толкова важна, за да изисква това усилие. Разбирам че вероятно е свързана към някакъв облак, но не може ли да работи самостоятелно само на телефона без да генерира трафик?
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#6
Колега, пратих ти двата файла от експорта на spritmonitor и легендата с описа на полетата...успех
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#7
(05-23-2019, 12:04 PM)Veseliq Wrote: Преди години бях пуснал тема за CarSpending.com - платформата за следене и споделяна на разходи по МПС-то, сравняване с други шофьори и намиране на добри сервизи. Заради някои теми тук от които има линкове към CarSpending, знам, че някои от потребителите на форума го използват. Едно от най-популярните запитвания, които получавах бе за Android приложение. Разработката му отне над година, докато стигне до ниво, на което не ме е срам да го обявя.

Motomoshi (CarSpending.com) за Android може да свалите от тук

Това, което приложението позволява е:
Arrow Лесно и бързо добавяне на зареждания, сервизни събития, снимки, напомняние.
Arrow Автоматичен бекъп, така че да не се притеснявате, че данните ви ще се загубят.
Arrow Всякакви и неограничен брой МПС-та (автомобили, мотоциклети и комерсиални).
Arrow Автомобили с повече от един резервоар. Поддържа автомобили на бензин, дизел, LPG, CNG и ток, като може да следите разхода и на двете си горива.
Blush Добавяне на галерии от снимки (за сега неограничен брой)
Idea Детайлни статистики за разходите (с предстоящо добавяне на генератор на репорти).
Idea Напомняния за предстоящи разходи, обслужвания, включително с изпращане на мейл.

За мен ще означава безкрайно много ако го свалите, пробвате и ми пишете при проблем, липсваща функционалност или каквито и да е въпроси - тук, на лично или през формата за обратна връзка в самия ап. А ако ви харесва - да оставите ревю в Play Store-а   [emoji813] 

Започната е работа и по iOS версията.
Ползвам го. Супер е [emoji4]

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
XC70 T6    MY12 - (2021 -   )
XC70 D3    MY12 - (2019-2021)
V70   D5    MY05 - (2015-2019)
V70   2.5D MY00 - (2011-2015)
V40   2.0   MY98 - (2008-2011)
460   1.8   MY90 - (2005-2008)
Reply

#8
SpritMonitor импорт на други разходи ще има до седмица. На зарежданията - давайте смело Smile


(05-25-2019, 11:05 PM)che4ef Wrote: Здравей колега Veseliq, 
Адмирации за усилията. 
Не е лошо като замисъл но няма да го ползвам за сега. Причината е че иска да се логвам. Пак потребителско име, пак емайл пак парола. Избягвам да слагам такива апликации на телефона. Все пак се заключва, а ако ненадейно, някак си го изгубя, това приложение ще ми е най-малкия проблем че имало някаква лична информация. 
Препоръчвам ти да махнеш логването. Апликацията не е чак толкова важна, за да изисква това усилие. Разбирам че вероятно е свързана към някакъв облак, но не може ли да работи самостоятелно само на телефона без да генерира трафик?


Приложението се синхронизира с уеб платформата ни - CarSpending.com. Така ако си загубиш телефона, данните ти ще се пазят. Отделно, това много олеснява работата по приложението. В някакъв момент ще направим възможност да работи без синхронизация, само на телефона. Ако това е успокоително - данни до сървъра ни се пращат само и единствено при пращане на ново зареждане и се прави еднократна заявка при отваряне на апа - проверява дали има нови данни добавени от сайта или друг телефон (ако си логнат от няколко).

Старая се да не правя нищо излишно, в същото време се възползвам, че много от функционалностите бяха направени "в облака" и мога да ги преизползвам.
[Image: honda-accord-2-4i-executive-tourer_medium.png]
Reply

#9
Привет,

При добавяне на зареждане, в допълнителни опции най-долу в приложението, може да се добави и Печка/Допълнително отопление (или нещо такова), така както има опция за климатик, ремарке и др. Аз например бих си го попълвал зимата, когато си използвам печката при неработещ двигател. Smile

Поздрави!

Sent from my TA-1033 using Tapatalk
Reply

#10
iOS версията. какво става със нея? Smile
[Image: ab283212.gif]

Volvo For Life - Keep Walking
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)