The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
v 40 td, 1997, trakane pri prazen hod

#51
При мен също го имаше (и все още го има но е много по-слабо) тракането. Когато сменях скоростна кутия смених и лагерчето - спря да трака за 100-на км. След това започна пак да си трака. Скоро смених съединител - цял комплект заедно с лагера. В началото нямаше никакво тракане но наскоро започна пак да се появява но е много слабо - едва доловимо. Отказах се да се боря с тоя проблем защото както и на теб са ти казали, така и на мен много хора са ми го казвали - да си карам така и да не се притеснявам. Явно си е някакъв проблем 'by design'.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#52
При мен също го имаше (и все още го има но е много по-слабо) тракането. Когато сменях скоростна кутия смених и лагерчето - спря да трака за 100-на км. След това започна пак да си трака. Скоро смених съединител - цял комплект заедно с лагера. В началото нямаше никакво тракане но наскоро започна пак да се появява но е много слабо - едва доловимо. Отказах се да се боря с тоя проблем защото както и на теб са ти казали, така и на мен много хора са ми го казвали - да си карам така и да не се притеснявам. Явно си е някакъв проблем 'by design'.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#53
IntruderO Wrote:Здравейте.
И аз от скоро карам същата кола - в 40, 1.9 дизел.... имам следните проблеми Smile

- прекалено висок разход в София. Някой знея ли колко е нормалния разход на тая кола?
- не ми светят никакви лампи по таблото (освен самото табло)
- има леко придърпване - когато не е загряла (това дали е от некоя дюза....?!)
Ако някой има опит с такава кола - моля за съдействие :wink:
Reply

#54
IntruderO Wrote:Здравейте.
И аз от скоро карам същата кола - в 40, 1.9 дизел.... имам следните проблеми Smile

- прекалено висок разход в София. Някой знея ли колко е нормалния разход на тая кола?
- не ми светят никакви лампи по таблото (освен самото табло)
- има леко придърпване - когато не е загряла (това дали е от некоя дюза....?!)
Ако някой има опит с такава кола - моля за съдействие :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)