The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Заключен багажник

#1
Здравеите колеги не иска да се отключи багажника на volvo s40 2008.Даите съвет как да го отворим?Благодаря предварително.
Reply

#2
Ако е прекъснат кабел в гофрето на капака на багажника, единствения начин който аз знам е да се влезе в багажника от към купето, като се свалят облегалките на задните седалки. Сваля се кората на капака на багажника и се демонтира самата ключалка.
Reply

#3
Два пъти ми се случи на мен. Слабост им е. Отвътре се отваря и е зор. Ще трябва сигурно и машинката да се сменя. Ходи на сервиз Smile
Reply

#4
На старото ми V50 разглобих лайсната на задния капак. Под тази лайсна се намираха светлините за задния номер и бутона за отключване на задния капак. Като дадох на късо кабелчетата в буксата - задния капак се отключи. Smile
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#5
Това при положение че кабелите в гофрето са здрави. Ако е така, колегата да пусне тото.... :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)