The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S40 P1 ел. проблеми в интериора

#1
Здравейте, 

От доста време имам странни проблеми в интериора. Най-често срещания е свързан с това, че от време на време двете леви или двете десни врати остават без ток, което води до отказване на заключване на конкретните врати, отказване на прозорци и на мигача в огледалото. Също така ми се случва да остана без звук от тонколоните, докато радиото работи. Най-новия номер е в таблото, при което започва да мига info лампата и започват да ми изключват приборите или да се включват и други предупредителни лампи без реално да има някакъв проблем с колата, случвало се е също и да откаже да изгаси интериорната светлина след заключване. Всичко изброено става абсолютно самоволно, без да съм открил каквато и да е зависимост с нещо, което правя или някакви атмосферни условия. Обикновено след 2-3  заплавания и гасене след това се оправя. Към момента моето предположение е пеоблемен ел. модул. Въпросът е има ли конкретен модул, който е специално за електрониката в интериора, ако да, кдъе се намира и как се казва?

Колата е S40 2.0D 136 2006г.

Поздрави
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)