The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
букса за радиото

#11
А вие имате ли си изобщо антени?
Volvo 340 , 1.4 , 1987г.
Volvo 460 GLE , 1,6i , 1993г.
Volvo V40 ,  1,9 TD , 2001г.
Volvo V50, 1.6 D , 2010г.
Reply

#12
А вие имате ли си изобщо антени?
Volvo 340 , 1.4 , 1987г.
Volvo 460 GLE , 1,6i , 1993г.
Volvo V40 ,  1,9 TD , 2001г.
Volvo V50, 1.6 D , 2010г.
Reply

#13
ми аз имам амае счупена обаче има кабел самоче не го намерих при другите кабели за музиката
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#14
ми аз имам амае счупена обаче има кабел самоче не го намерих при другите кабели за музиката
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#15
Принципно,въпреки еврокуплунга,антената се мушка отделно защото си е със специален кабел-коаксялен.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#16
Принципно,въпреки еврокуплунга,антената се мушка отделно защото си е със специален кабел-коаксялен.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#17
колеги иначе Антенната букса е с коаксиален кабел отделен от евро буксата, тя се вкл. в самия касетофон, сиди или там каквото е, има вероятност понеже кабела от автоматичната антена е оставен доста късичко, така че се разровете до колко можете да си пъхнете ръката навътре в процепа ако не има 2 или 4 винтчета които захващат жабката към таблото (е тях ще ги видите след като я отворите де)
развиите ги и задната част на жабката ще е подвижна обаче не на пълно,понеже има една пружина така 4е от там се получава по-голям процеп и можеш да бръкнеш по навътре да изкараш кабела(е ако имаш антена отзаде де).айде успех ако имаш въпроси питай. иначе аз моя го наддаох като сменявах антената понеже сега съм с електронна антена и съм доста доволен от нея макар че е някаква убита марка. Confusedhock:
Reply

#18
колеги иначе Антенната букса е с коаксиален кабел отделен от евро буксата, тя се вкл. в самия касетофон, сиди или там каквото е, има вероятност понеже кабела от автоматичната антена е оставен доста късичко, така че се разровете до колко можете да си пъхнете ръката навътре в процепа ако не има 2 или 4 винтчета които захващат жабката към таблото (е тях ще ги видите след като я отворите де)
развиите ги и задната част на жабката ще е подвижна обаче не на пълно,понеже има една пружина така 4е от там се получава по-голям процеп и можеш да бръкнеш по навътре да изкараш кабела(е ако имаш антена отзаде де).айде успех ако имаш въпроси питай. иначе аз моя го наддаох като сменявах антената понеже сега съм с електронна антена и съм доста доволен от нея макар че е някаква убита марка. Confusedhock:
Reply

#19
Здравейте,
Питам отново за буксите и кабелите за плеъра на волво 440.
Ето някои снимки (оригиналният касетофон) аз лично не знам кой кабел за какво е и как точно да свържа евро букса към тези кабели. Дайте акъл как бих могъл да си го направя без да давам пари на някой "касетофонаджия" защото линковете по-горе не ми говорят нещо особено Smile
Reply

#20
Здравейте,
Питам отново за буксите и кабелите за плеъра на волво 440.
Ето някои снимки (оригиналният касетофон) аз лично не знам кой кабел за какво е и как точно да свържа евро букса към тези кабели. Дайте акъл как бих могъл да си го направя без да давам пари на някой "касетофонаджия" защото линковете по-горе не ми говорят нещо особено Smile


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)