This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
добавки
Smile 
Искам да попитам криели опасност използването на добавка за почистване на горивната система. Купих една опаковка PRO TEC COMMON RAIL CLEAN &PROTECT и съм намислил като ми се открие дълъг път да изгоря един резервоар с тази добавка но ми се върти в главата да не вземе да стане някой сакътлък затова реших да попитам за възможните рискове .
За нафтата винаги ползвам добавка и определено съм доволен но такава за почистване не съм използвал. То първо трябваше да питам и тогава да я купувам ама здраве да е ...
Цитирай
Thanks given by:
Аз все си мисля, че БГ нафтата износва дюзите не ги запушва та да трябва да се "чистят" с добавки. Ако са се скапали няма добавка, която да ги върне към живот. Ремонт си трябва.
VOLVO Т4 - ex
VOLVO XC 70
VOLVO C 30
Цитирай
Thanks given by:
Същата добавка съм слагал на жената на колата 1,6хди в минимално количество нафта 5-6 литра. След като я изгоря почти до края заредих и от тогава двигателя подобри работата си. Не и се плаши и слагай смело.
Цитирай
Thanks given by:
Продукта е направен да помага, не да вреди. Когато човек пие лекатства ги пие за да му помогнат и с добавките при колите е така.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)