The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2015 xc60 навигация за България

#1
Здравейте, 

Не можах да инсталирам от сайта на Волво навигация за европа. Колата ми е 2015, внос от сащ. Свалям инфото на юсб флашка, поставям го в слота за юсб, обаче на дисплея ми дава , че софтуера не е съпоставим. 
Мисля да отида до дилъра, но все пак да попитам някой тук ако има инфо.
Благодаря
maora
from the land of the big white cloud.
Reply

#2
Трябва да се смени софтуера на колата.
Reply

#3
(05-22-2020, 06:45 AM)Tisho Wrote: Трябва да се смени софтуера на колата.
Ясно, имате ли представа кой може да го направи и колко ще струва. Благодаря
maora
from the land of the big white cloud.
Reply

#4
Попитай Ники Добрев.
Иначе в МП най вероятно ще ти свършат работа ама май са малко скъпчий.
ex XC90
Reply

#5
Ходих до МПФОЕ, нов модул на Навигацията плюс софтуер - 5 бона. Казах чао до нови срещи. Старото ми Волво беше 5 бона. Данке шойн?
maora
from the land of the big white cloud.
Reply

#6
При мен на XC60 2015 година навигацията си работи добре. Мога ли с тези изтеглените карти от сайта да я ъпдейтна, без да се скапи нещо и да умре нацяло??
Reply

#7
(05-22-2020, 02:50 PM)maora Wrote: Ходих до МПФОЕ, нов модул на Навигацията плюс софтуер - 5 бона. Казах чао до нови срещи. Старото ми Волво беше 5 бона. Данке шойн?


Huh Huh Huh  Кошмари...  Huh Confused Huh
Reply

#8
(05-22-2020, 04:34 AM)maora Wrote: Здравейте, 

Не можах да инсталирам от сайта на Волво навигация за европа. Колата ми е 2015, внос от сащ. Свалям инфото на юсб флашка, поставям го в слота за юсб, обаче на дисплея ми дава , че софтуера не е съпоставим. 
Мисля да отида до дилъра, но все пак да попитам някой тук ако има инфо.
Благодаря

Пробвай тук: https://www.facebook.com/pages/category/...917069742/
Reply

#9
Quote:Не можах да инсталирам от сайта на Волво навигация за европа. Колата ми е 2015, внос от сащ. Свалям инфото на юсб флашка, поставям го в слота за юсб, обаче на дисплея ми дава , че софтуера не е съпоставим. 

Мисля да отида до дилъра, но все пак да попитам някой тук ако има инфо.



Quote:Will my Volvo's navigation system work in overseas?


The maps installed in your Volvo will be for North America; unfortunately, they will not work while abroad.
 
Note: In the new XC90, S90, V90 CC, V90, XC60 the European maps will be available for download from the Internet via USB at no cost.  The maps can then be replaced with North American maps, at no cost, which are also downloaded from our Help & Support Site once your car arrives in the US.
Тъй рече Волво. 
Трябва ти човек който разбира или ти трябва ХС60 от края на 2019.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#10
Е, няма да сменям моето за 2019, само заради навигацията ???. Ама ще питам тия пичове от Ауто Тунинг Волво.
maora
from the land of the big white cloud.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)