This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
кое е най-надеждното волво правено някога с40-50-60-70-80?
10 000 евро,беше 9 годишна 180к. и ядове с издухана гарнитура (яко ме прецакаха немците-живея в Германия)) после ядове с буксите към дюзите,но те бял кахър(благодаря на част от колегите които ме светнаха) и за кратко прединфарктно състояние от ЯД и нерви-сега вече и се радвам и то с кеф (да чукна на дърво) и винаги съм се питал какво продават в Бг на цени да речем от 5000 евро ???????? Но оределено си е на късмет и за съжаление този късмет е като при тото 6/49 -шансът за 6 е приблизително 1/14 милиона,но ти няма да купуваш нова-ако имаш късмет за 4 от тото-то там шансът пак е ала бала-извинявай за реалните математически стойности-в реда на мисли още 2-3000 лв. от горе ,ако излезе нещо кофти и ........КЪСМЕТ
п.п гледай да е по "едричка" като модел 70-80-90
Цитирай
Thanks given by:
(06-17-2020, 06:25 PM)darin velev написа: С40 1.8  122коня за мен  е най-надежния модел никакви проблеми от 2001г.нататък.Единственият проблем е само това VVTкъдето почва да почуква ама се оправя доколкото знам.Не зная само дали може да се махне нацяло ако някой ако е компетентен да каже?
Ролката вече се намира за под 200лв(162,00 дадох аз,AISIN).Ако изключиш буксата на соленоида,колата върви като издухана Жигула Big Grin
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)