This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за Волво XC90
(02-18-2021, 09:27 AM)vesko_78 написа: Ясно Много благодаря.2.5 бензин ще е.Карам само по асвалт и я има я не 15-20000 км на година

2.5T и V8 са смислен избор за бензиново XC90.
Цитирай
Thanks given by:
Братлета.Кажете си мнението.Май това ще е

https://m.mobile.bg/details/21614113847452876

Ще ходя до там.Къде в Сф да я заведа за преглед?В читав сервиз.
Говорихме с един колега,има Х5 3.0 дизел.В града гори 11,а извънградско до 7.8 го докарвал.Кълне се човека защо да лъжа ми казва.И той искал бензин на газ ама 15-19 на 100 бил разхода.Та дизела като финанси даже някога по-добре било.Вярно ли е този разход?Та за това се насочих на дизел,даже волвака е 2.4 ,а не 3.0.И е с ръчна ск.кутия.Единствено ме притеснява,че не е корекъен нечо пище 2007г.,а визията е на не повече от 2005-2006г
Цитирай
Thanks given by:
След 2006 са фейслифтови - други стопове, огледала и нямат копче DSTC при лоста, а и ръчка се намира изключително трудно след тази година.
Иначе много е лъснат и има неща дето се продават отделно.
Със сигурност не е на тези километри.
Ако толкова си му навит намери човек с ВИДА да ти го прочете.
[Изображение: ab286014.gif]
[Изображение: ab286015.gif]
Цитирай
Thanks given by:
(02-26-2021, 11:26 AM)vesko_78 написа: Братлета.Кажете си мнението.Май това ще е

https://m.mobile.bg/details/21614113847452876

Ще  ходя до там.Къде в Сф да я заведа за преглед?В читав сервиз.
Говорихме с един колега,има Х5 3.0 дизел.В града гори 11,а извънградско до 7.8 го докарвал.Кълне се човека защо да лъжа ми казва.И той искал бензин на газ ама 15-19 на 100 бил разхода.Та дизела като финанси даже някога  по-добре било.Вярно ли е този разход?Та за това се насочих на дизел,даже волвака е 2.4 ,а не 3.0.И е с ръчна ск.кутия.Единствено ме притеснява,че не е корекъен нечо пище 2007г.,а визията е на не повече от 2005-2006г

Това не е 2007ма.
Цитирай
Thanks given by:
На видеото се вижда ВИН номера та по него е 2005 с дв. D5244T и M66
YV1CM796451179743
[Изображение: ab286014.gif]
[Изображение: ab286015.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Ясно де.Може и грешка в писането да е.Но не е АВТОМАТ поне.Ако другото ОК си е добре.
А разхода на дизела колко е?На половина на бензин/газ или не.
Един познат ми казва да не си надскачам бюджета,че има и раздатка и халдекс
което не е за подценяване,ама ако го проверя и е ок не мисля,че е чак голяма драма.Особено на мойто каране.
Само по асвалт.И по тоя ВИН не може ли да видя някъде история има ли колата.
Щото Самоковско шосе е Горубляне,а там си е страшно.Джамбазите са най-лъжливи.
Цитирай
Thanks given by:
за реален разход си нацъкай интересуващите те неща в https://www.spritmonitor.de/en/search.html а иначе искам "на живо" да я видя тази X5 3.0D как харчи 11 градско и после с нея да отидем и да видим как един мармот завива шоколада със станиол
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Изображение: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Цитирай
Thanks given by:
Търсенето продължава.За три дена и са я зели ХС90-то.Явно е била добра.
А за 3.0 дизела на колегата и аз не вярвам ама защо да се ебава с мене.
Питам го като човек,за помощ и съвет.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)