The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo XC 60

#1
Здравейте, търся да закупя въпросния автомобил със следните параметри: 2009 - 2012 г., дизел, автоматична ск. кутия, 185-215 к.с. За предпочитане е автомобил от съфорумник. Очаквам предложения на лични или на тел. 0897806410- Веско, гр.Добрич.  Благодаря за вниманието!
Reply

#2
Благодаря на всички, обявата вече не е активна.
Reply

#3
Е като не е активна обявата поне може да споделиш какво купи - година/двг, цена и разни други неща Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#4
Здравейте, все още не купил нищо, защото след няколко огледа и теста на въпросния модел се оказа, че не се харесва на семейството. Сега търся подходящо ХС90, но не намираме читав екземпляр след 2007 г. Ако може да променим темата на Volvo XC90, за да не пускам нова такава ще съм благодарен.
Reply

#5
Би било интересно за мен, а и за други колеги мисля, да изложиш накратко причините за "миграция" към 90-ката. Благодаря.
Reply

#6
Здравейте, все още не купил нищо, защото след няколко огледа и теста на въпросния модел се оказа, че не се харесва на семейството. Сега търся подходящо ХС90, но не намираме читав екземпляр след 2007 г. Ако може да променим темата на Volvo XC90, за да не пускам нова такава ще съм благодарен.

Здравейте, все още не купил нищо, защото след няколко огледа и теста на въпросния модел се оказа, че не се харесва на семейството. Сега търся подходящо ХС90, но не намираме читав екземпляр след 2007 г. Ако може да променим темата на Volvo XC90, за да не пускам нова такава ще съм благодарен.
Reply

#7
Здравейте, отново. Искам да споделя своите лични впечатления от XC60 без да налагам виждането си за модела на никого. Знам, че много хора, като мен си създават впечатления за даден автомобил от прочетеното в интернет, затова ще споделя личните си впечатления, които може да са погрешни поради опита ми с други марки автомобили. Очакването беше за по-голямо пространство, особено на задните седалки и багажника, по-обезшумено купе и по-голяма динамика на скоростната кутия и двигателя спрямо малкото тегло на автомобила. Изненадан бях и от доста твърдото му окачване. Продължавам да търся автомобил от същата марка, като сега съм се насочил към по-големия модел ХС90.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)