The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Диагностика

#1
Здравейте колеги, много време се мъчех с диагностиката на моята машина, когато и да отидех в сервиз все ми правеха физиономии и ми казваха да не ги занимавам с глупости. И един ден преди около два месеца леко „полудях„ и реших, повече да не се моля за диагностика, отскочих до едно магазинче и си взех машинка „THINKTOOL LITE„ . Много съм доволен защото ми върши страхотна работа и за новата машина на жената. Ако има такива на които им е писнало както на мен, да се молят, звъннете или пишете на лични ще помагам колкото мога. Събота и Неделя също може да вършим работа.
Успех на всички.
Reply

#2
Поздравления за желанието да помогнеш и съм сигурен, че ще бъде оценено от колегите без диагностика.

Интересно тулче - всичко ли вижда на по-новите P3 и SPA модели VOLVO и може ли да гледаш "живи" данни и история на грешките както е при VIDA
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
Чете и живи данни, но колко и какви зависи от модела на автомобила.
На Форд Мондео 2017 дизел не виждам корекциите на дюзите, на Пежо Бипер 2014 виждам корекции на дюзите също дизел.
На моята 850-ка не мога да чета моторния комп, защото е LH 3,2 jetronik, на колегата „Armagedon„ който е с Motronik 4,3 вижда живи данни. Трябва да се пробва.
Reply

#4
Здравей колега стана ми любопитно и разцъках в нета - кой модел е тази която си закупил,че гледам в али експрес по 100 евро и има такива явно не китайски та стигат чак до 2800 евро    Sad
Reply

#5
https://diagtools.eu/en/diagnostic-equip...-lite.html
Тази е колега, малко подминава 100 евро. За малко пари има и малко функции.
Не ми се даваха повече, иначе щях да си взема по голямата, но там е двойно.
Reply

#6
(02-10-2022, 05:42 PM)Stoyanpol Wrote: https://diagtools.eu/en/diagnostic-equip...-lite.html
Тази е колега, малко подминава 100 евро. За малко пари има и малко функции.
Не ми се даваха повече, иначе щях да си взема по голямата, но там е двойно.

Само малко ли ги подминава  Wink  малко,малко 5 пъти,което трябва да ти върши работа-успех желая .
Reply

#7
Благодаря, вчера четохме и една Алфа 159 2.0 дизел, чете я нормално и дори вижда корекциите на цилиндрите. Нулирахме и сервиза за маслото.
Reply

#8
Здрасти! Правили диагностика на 850 92г.?
Reply

#9
Ти нямаш ОБД букса за диагностика. 850 - ките след средата на 95г. имат. Имаш диагностичен куплонг с диоди в двигателния отсек.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)