The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво мислите за VOLVO 460 95-96

#1
Здравейте на всички !
Седем години карах VOLVO 340 и бех много доволен ама от всякъде.
Та попаднах на този форум и ако не ви отегчавам реших да попитам дали да си купя VOLVO 460 1.9TD ? :roll:
Reply

#2
Mite Wrote:Здравейте на всички !
Седем години карах VOLVO 340 и бех много доволен ама от всякъде.
Та попаднах на този форум и ако не ви отегчавам реших да попитам дали да си купя VOLVO 460 1.9TD ? :roll:

Как дали бе човек естествено че да си купиш Smile нали искаш да си доволен, е от това със сигурност ще си доволен, но гледай какво купуваш, иначе мойто го карам вече 3 г. и съм повече от доволен.
Reply

#3
Mite Wrote:Здравейте на всички !
Седем години карах VOLVO 340 и бех много доволен ама от всякъде.
Та попаднах на този форум и ако не ви отегчавам реших да попитам дали да си купя VOLVO 460 1.9TD ? :roll:
Аз съм с 440 ТДи и съм доволен... Няма повече да си хваля колата (от суеверие) щот все ми се случват разни неща - я някой ме удари, я ми изтече маслото на скоростната кутия.....
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#4
Mite Wrote:Здравейте на всички !
Седем години карах VOLVO 340 и бех много доволен ама от всякъде.
Та попаднах на този форум и ако не ви отегчавам реших да попитам дали да си купя VOLVO 460 1.9TD ? :roll:




ами какво да ти кажа моята е 460 малко по стари4ка и е бензин и сам доволен поне за сега но и аз сам саглсен с другите взимаи 6те си доволен сигорен сам Tongue
Reply

#5
колата е супер!! вземай я, няма да сгрешиш (стига да е в добро състояние де)!
Reply

#6
Smile Благодаря ви хора !
Аз си бех навит защото това ми е любимата марка ,но пуснах въпроса за да разбера дали се явяват некви проблеми за модела но явно както си мисля волво си е волво :lol:
Reply

#7
Anonymous Wrote:Smile Благодаря ви хора !
Аз си бех навит защото това ми е любимата марка ,но пуснах въпроса за да разбера дали се явяват некви проблеми за модела но явно както си мисля волво си е волво :lol:
амиии проблеми винаги си има .. но мисля че колата си заслужава, особено за цената на която може да се намери.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)