The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Повредена горивна помпа.

#1
Здравейте.
За съжаление повредата на горивната помпа от предната ми тема се повтори.Volvo XC60 дизел.
Колата върти,но не пали.Взели я в сервиза ,в която я смениха преди 5 месеца.
Сложили нова и колата е наред.Рабира се гаранцията не я признават,че била само 3 месеца.
Въпроса е дали има някаква причина помпата да се поврежда.Има ли филтър преди нея,или нещо друго,което да предизвиква повреда.
Благодаря.
Reply

#2
Така правят, ако монтирате някаква дълбоко-китайска помпа.
Другият вариант е нещо да претоварва моторчето и то да прегрява и гори.
Разглобете изгорялата, за да се разбере от какво е дефектирала.
Reply

#3
Колата е в Испания.Помпата била оригинална и ще я пратят на Волво да я проверят.
Колко е истина може само да гадаем.Иначе сервиза в която е сменена е с много високи оценки.
За 5 месеца втори 1000 евро!
Reply

#4
Колата е готова.В сервиза казали,че при почукване тръгвала и причината била нафтата.Сменили я.
На мен никак не ми се вярва причината да е в нафтата. Пратили помпата във Volvo да я проверят.
Може ли някой да даде линк към устройството на тази помпа?
Reply

#5
За съжаление сагата продължава.След смяна на втора помпа след седмица проблема пак се е появил
И причината била горивото!Не мога да повярвам,че преди помпата няма някакъв филтър да я предпазва.
Върти ми се в главата,че изобщо не са сменяли никаква помпа,а вероятно са я почиствали по някакъв начин и са взели два пъти по 1000 евро.
Надявах се,че на запад са коректни,но взех силно да се съмнявам!
Та има ли някакъв филтър м/у резервоара и помпата?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)