The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОМОГНЕТЕ !!!

#1
Отскоро съм горд собственик на Volvo V40 2000 ,16V. МЕЧТА. От вчера като натисна съединителя се включва пищялката на борд-компютъра но не винаги.Дори днес както си работеше на място като натисках съединителя се включи , като го пусна и спира.Съединителят ми е сменен, спирачна течност има достатъчно и не светва никаква лампа по таблото която да ми показва проблем.Не знам какво да правя!!!
Reply

#2
Отскоро съм горд собственик на Volvo V40 2000 ,16V. МЕЧТА. От вчера като натисна съединителя се включва пищялката на борд-компютъра но не винаги.Дори днес както си работеше на място като натисках съединителя се включи , като го пусна и спира.Съединителят ми е сменен, спирачна течност има достатъчно и не светва никаква лампа по таблото която да ми показва проблем.Не знам какво да правя!!!
Reply

#3
dododo, това има ли връзка някаква с ... темата "Газ" или газификация на автомобила или случайно си писал в тази тема?

Без да навлизам в подробности - отиди там дето са ти сменили съединителя, ако го свързваш проблема с това и първо на тях сподели за новопоявилия се проблем, защото някой от монтьорите може нещо да се е чудил как да направи и да го е направил по обратния начин и да трябва да избере сега ... правилния.

Успех!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#4
dododo, това има ли връзка някаква с ... темата "Газ" или газификация на автомобила или случайно си писал в тази тема?

Без да навлизам в подробности - отиди там дето са ти сменили съединителя, ако го свързваш проблема с това и първо на тях сподели за новопоявилия се проблем, защото някой от монтьорите може нещо да се е чудил как да направи и да го е направил по обратния начин и да трябва да избере сега ... правилния.

Успех!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#5
Случайно писах в тази тема за което се извинявам!
При "Майсторите" вече ходих, няма проблем със новия съединител.Сменил съм всичко комплект и съм карал около месец.Нямам проблеми със превключването на скоростите нето със вървенето.
Reply

#6
Случайно писах в тази тема за което се извинявам!
При "Майсторите" вече ходих, няма проблем със новия съединител.Сменил съм всичко комплект и съм карал около месец.Нямам проблеми със превключването на скоростите нето със вървенето.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)