The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте!

#1
Трябва ми много спешно информация за Волво 4 та серия с мотор 1,9ТДИ . Основно ме интересува разход на гориво и надежност?
Моля за мнениния само на собственици.
Спешно мие за да потвърдя дали да качат автомобила!
Reply

#2
Давам ти линк за сравнение на автомобили, от там избери волвото http://www2.zr.ru/compare/. Дано помогне докато се появи някои с такъв двигател.
Reply

#3
ами аз съм с такова...440, 1.9тди.... разход:
извънградско до 6/100 - зависи как караш
градско до 8/100 - пак зависи дали си състезател
.... ако караш икономично може да свалиш показателите :roll:

това което ми се е налагало да купя до момента:
маслен филтър - има по 5лв но аз ти препоръчвам да си вземеш такъв който е за този мотор...между 15 и 20лв се движат.
антивибразионна пружинка за заден спирачен апарат (само ако си с АБС) - 13лв от мотопфое
маншони(на полуоска) комплект вътрешен и външен - на пазара са 10лв външен и 35лв. вътрешен; в мотопфое комплект 65,20 лв Smile
задна стабилизираща щанга - втора употреба на едно място 80лв на друго 60лв. в мотопфое 83лв.
горивен филтър - 4лв. менте, не го взимай много проблеми създава; дай повече пари и си вземи качествен, а го смени чак когато имаш проблеми с паленето.
Ами друго не се сещам за сега ако ти имаш нещо за питане може и на Кю да ме питаш:103537843
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#4
.......
и бедни и богати карат 4ХХ серия.
Щом се карат - значи са надежни, вършат работа, могат да им се смогне за ремот - ако се наложи, двигателите си държат - като ходиш на море виж колко волва има или на друго място далеч от местоживеенето си.
Гледай само купето да няма ръжда и боята да не е за смяна.
Останалото го има и не е трудно за намиране.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
нещо ме бяха метнали за маншоните по телефона....оказа се че единия е 65лв :evil:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)