The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СТРАНЕН ПРОБЛЕМ S80 2.5TDI

#1
От два дена имам сранен проблем с автомобила.Ще започна от начало
вчера както си карам колата ми гасне и исписва (ЕЛ. ПАУЪР СИСТЕМ СЕРВИЗЕ РЕКУАРИД )светва лампата за зареждане и не иска да запали .В същия момент ми исписва (DSTC SERVICE REQUIRED) и свети лампата за тракшъна.В момента на стартиране на ДВГ се явява надпис (ABS BRAKE SERVICE REQUIRED)
Отидох в диагностичен център да изчистят компютъра и колата се оправи но временно и пак започна всичко отначало.Когато автомобила престои известно време запалва и след около 30 мин пак гасне.

ако някой има виждане или е испитал въпросния проблем нека сподели ще съм му благодарен
Reply

#2
От два дена имам сранен проблем с автомобила.Ще започна от начало
вчера както си карам колата ми гасне и исписва (ЕЛ. ПАУЪР СИСТЕМ СЕРВИЗЕ РЕКУАРИД )светва лампата за зареждане и не иска да запали .В същия момент ми исписва (DSTC SERVICE REQUIRED) и свети лампата за тракшъна.В момента на стартиране на ДВГ се явява надпис (ABS BRAKE SERVICE REQUIRED)
Отидох в диагностичен център да изчистят компютъра и колата се оправи но временно и пак започна всичко отначало.Когато автомобила престои известно време запалва и след около 30 мин пак гасне.

ако някой има виждане или е испитал въпросния проблем нека сподели ще съм му благодарен
Reply

#3
Коя година е модела ?
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#4
Коя година е модела ?
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
Кангалов Wrote:Коя година е модела ?


2000г. автоматик
Reply

#6
Кангалов Wrote:Коя година е модела ?


2000г. автоматик
Reply

#7
REQUIRED значи, че трябва да се провери някакъв проблем, но да не иска да запали, това е странно :oops: :oops:
може да се е прецакал някой кабел и да не достига ток, оттам да се нарушава и сигурността и стабилността и нормалната работа. Проверявал ли си свещи и кабели за тях?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
REQUIRED значи, че трябва да се провери някакъв проблем, но да не иска да запали, това е странно :oops: :oops:
може да се е прецакал някой кабел и да не достига ток, оттам да се нарушава и сигурността и стабилността и нормалната работа. Проверявал ли си свещи и кабели за тях?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:REQUIRED значи, че трябва да се провери някакъв проблем, но да не иска да запали, това е странно :oops: :oops:
може да се е прецакал някой кабел и да не достига ток, оттам да се нарушава и сигурността и стабилността и нормалната работа. Проверявал ли си свещи и кабели за тях?

автомобила се стартира нормално когато изчезне надписа и загасне лампата за проиблем в тракшън контрола ,а тя си гасне когато си поиска .
Reply

#10
gadnia_metal Wrote:REQUIRED значи, че трябва да се провери някакъв проблем, но да не иска да запали, това е странно :oops: :oops:
може да се е прецакал някой кабел и да не достига ток, оттам да се нарушава и сигурността и стабилността и нормалната работа. Проверявал ли си свещи и кабели за тях?

автомобила се стартира нормално когато изчезне надписа и загасне лампата за проиблем в тракшън контрола ,а тя си гасне когато си поиска .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)