The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мечти за камион и кола

#11
До колкото знам има свободен достъп.
Но си карало курс за тях - щото да знаеш как да говориш и как да не навлизаш в забранените обхвати.
Мога да те свържа с един дето е такъв и много разбира (доколкото съм запознат) и дори в тях има такива чудеса.
Казва се "радио любител" - нещо като професия свободна е това.
Имало два вида обхвати.
Можело всеки да те чуе по нея какво говориш.
Едните са за много дълги разстояния и се влияят от времето и други дето се влияели от земната повърхност и згради.
До колкото разбрах имало и такива апарати дето и до морето можеш да си говориш - дето вървят от 80 - 900лв. от 2ра у-ба до нови.
И аз съм се позапалил по това явление нещо напоследък.
Повече инфо за човека ще ти пратя по късно.

п.п.Радиостанциите от 3 или 5км. са свободен достъп на пазара. Тея малките. НО и при тях трябвало да се гледа нещо.
Харесал съм си от "офислан" едни шведски 2бр. за 99лв. много готини и с допълнителна функция - за бебефон. Май са до 3км.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#12
ЕИ ИАЗ СЕ КЕФЯ НА КАМИОНИТЕ ВОЛВО.НАСКОРО НА ЛЕТИЩЕ ВАРНА ВИДЯХ НОВ АВТОБУС .РЕШЕТКАТА НА РАДИАТОРА+ЕМБЛЕМАТА БЯХА ПО-МАЛКИ ОТ ТЕЗИ НА МОЯ ВЕТЕРАН343.СТРАШНО В О Л В О> ЕФРИ АКО ДОБАВИМ И АВТОБУСЧЕ КЪМ МЕЧТИТЕ ТИ ОСТАВА САМО ДА КАЖЕМ ;ОВОИ Е БАТЕ СТАНДАРТ;
Reply

#13
Ефри,
питам за тези дето се водят CityBand и мисълта ми беше, че по филмите дават х'американските шофьори на камиони, да се викат по такива и да мохабетстват. Вместо да знаеш телефона на всички от клуба - "Викам всички! Викам всички! Викам всички....." и ако има някой наблизо, може да помогне!
Примерно.....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#14
ха ха.
Ти още ли се интересиваш от радиостанция - не съм забравил!?
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
Ефри,
аз отдавна имам мечта да подкарам камион в центъра на София (виж подписа ми). Предполагам че е лесно да се досетите защо. За сега съм стигал само до шофиране на ЗИЛ на една поляна, имайки предвид, че имам само Б категория Sad .
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)